Právě vysíláme

ADAM KAJUMI se vyjádřil k nabouranému Mustangu. Řidič autobusu prý do něj vrazil schválně!

17. května 2019 14:10
ADAM KAJUMI se vyjádřil k nabouranému Mustangu. Řidič autobusu prý do něj vrazil schválně!

Youtuber a influencer Adam Kajumi se rozhodl vyjádřit k nehodě, která se stala v pražských Kobylisích. Co k bouračce s autobusem řekl a na koho svaluje vinu?

Adam se srazil s autobusem a jeho drahý Mustang to pěkně schytal. Auto musela odvézt odtahová služba a podle fotografií z nehody to vypadá, že youtuber se bude muset s vozem na nějakou dobu rozloučit.

Jelikož nehoda vzbudila na sociálních sítích velký ohlas, Kajumi se rozhodl k celé situaci vyjádřit prostřednictvím videa, kde přesně vysvětlil, co se na silnici stalo.

Adam hned na začátku uvedl, že podle policie se on sám stal obětí autonehody a srážka se nestala jeho vinnou. Nehodu měl totiž způsobit řidič autobusu, který dva metry před přechodem vjel do pruhu, kde jel i Kajumi. Ten měl v úmyslu na blížící se křižovatce odbočit doleva. Během nepřehledné situace však došlo k nárazu.

„Nevěděl jsem, kdo je viník, ale bylo mi to divný. Kamarád Robin mi říkal, že mě řidič autobusu vyloženě vystrčil ze silnice,“ řekl Adam, který si do videa připravil i grafickou vizualizace celé nehody a dodal, že podle něj do jeho auta najel řidič autobusu schválně. „Lidi z dopravního podniku mi řekli mi, že když vidí hezké auto, tak najedou do cesty, aby muselo zastavit,“ tvrdí influncer, který se těší velké popularity především u mladšího publika.

 

 

 

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat