Právě vysíláme

Blondýnka po několika zvětšeních rtů ani nezavře pusu! Svůj šílený vzhled si ovšem vychvaluje

23. září 2019 14:10
Blondýnka po několika zvětšeních rtů ani nezavře pusu! Svůj šílený vzhled si ovšem vychvaluje

Jak je známo, někteří lidé jsou svým zjevem tak posedlí, že se nebojí podstoupit hned několik plastických operací, jenž z nich namísto krásného člověka vytvoří něco… ne moc krásného. Mezi takovou skupinu se řadí i Andrea Ivanova z Bulharska.

Dvaadvacetiletá blondýnka je další smutnou ukázkou toho, že všeho moc škodí a s plastikami se to nesmí přehánět. Andrea vždy toužila po krásných plných rtech. Celkem patnáctkrát si tedy nechala do pusy píchnout kolagenovou injekci a za výplně zaplatila přes 60 tisíc korun. Kromě toho podstoupila i zvětšení poprsí a úpravu nosu.

Jak už asi tušíte, tohle nemohlo dopadnout dobře. Andrea má tak nyní místo pěkných rtů obrovské pysky, které se už nedají srovnat ani s kačerem Donaldem. A ačkoliv je pohled na mladou blondýnku strašlivý, samotná Andrea je se svým vzhledem velmi spokojená. „Chodí mi komplimenty z celého světa, lidem se mé rty líbí. Dostávám i negativní komentáře, ty ale píšou většinou ženy,“ řekla studentka vysoké školy pro britský deník DailyMail a dodala, že ačkoliv nyní nemůže zavřít pusu, dalšímu zvětšení rtů se vůbec nebrání. „Proč ne? V Bulharsku jsou velké rty módní a plno zdejších dívek používá výplně,“ pronesla sebevědomě. Co myslíte, podaří se někomu jí to rozmluvit?

 

Zdroj: DailyMail, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat