Právě vysíláme

BRAD PITT nemá se svými dětmi idylické vztahy! Se kterým synem se vůbec nevídá?

14. září 2019 13:10
BRAD PITT nemá se svými dětmi idylické vztahy! Se kterým synem se vůbec nevídá?

Brad Pitt a Angelina Jolie spolu před rozvodem vychovávali celkem šest dětí. A ačkoliv má děti v péči slavná herečka, s dětmi se Brad pravidelně vídá. Zahraniční bulvární média však tvrdí, že s jedním z potomků si herec vůbec nerozumí a ani se s ním nestýká.

Brad a Angelina spolu začali chodit v roce 2006, ale ano si řekli až v roce 2014. Po dvou letech po svatbě pak přišel rozvod a bývalí manželé se museli shodnout na tom, jak to bude s výchovou šesti dětí –  Maddoxe, Paxe, Zaharu, Shiloha, Vivienne a Knoxe.

Děti do své péče získala Angelina, ale Brad je pravidelně vídá a děti často navštěvují jeho dům v Los Angeles. S osmnáctiletým Maddoxem, kterého Angelina adoptovala ještě před tím, než s Bradem začala chodit, však má prý velmi špatné vztahy a s nynějším studentem univerzity ho údajně nepojí vůbec žádné pouto.

Britský web Daily Mail napsal, že vztah mezi Bradem a Madoxxem ochladl po velké hádce v roce 2016, při které měl herec svého nevlastního syna udeřit.

Letos v srpnu začal Maddox studovat na univerzitě v Jižní Koreji. Na jeho cestu ho vyprovodila pouze Angelina. Brad Pitt se neobjevil a média spekulují, že se do Koree ani nechystá. „Nic o tom nevím, nevím, jestli k tomu vůbec dojde. Co se stane, stane se,“ řekl Maddox novinářům na otázku, zda ho Brad přijede navštívit.

 

VIDEO: Angelina doprovází na letiště syna Madoxxe, kterou odjíždí studovat do Jižní Koree.

 

Zdroj: DailyMail

Články, které by tě mohly zajímat