Právě vysíláme

Česká influencerka si na BALI udělala pořádnou ostudu! Svěcenou vodou si nechala „pokropit” pozadí

13. srpna 2019 9:10
Česká influencerka si na BALI udělala pořádnou ostudu! Svěcenou vodou si nechala „pokropit” pozadí

Česká fitness trenérka a influencerka Sabina Doležalová se při návštěvě Bali dopustila pořádného trapasu. Na svém instagramovém účtu totiž zveřejnila video, kde můžeme vidět, jak ji v hinduistickém chrámovém komplexu její přítel „cáká” svěcenou vodu na pozadí.

SabinaIndonésii rozhodně nezanechala dobrou stopu. Jejího chování si totiž všimla tamní média a nahrávku z chrámu zveřejnila s tím, že jedná o další ukázku neuctivého chování. Česká influencerka byla navíc prezentována jako turistka z Ruska a její nahrávka putovala po internetu.

Doležalová a její přítel se na Instagramu omluvili. Vůbec prý netušili, že se jedná o svěcenou vodu z chrámu a rozhodně tím nechtěli nikoho urazit. Jejich vyjádření je ovšem sporné, protože v jejich první nahrávce je v pozadí jasně slyšet ženský hlas, který říká: „Šup, Sabinko, musíš se umýt svěcenou vodou“.

O celém případu informoval web Seznam zprávy, který kontaktoval i manažera Sabiny Doležalové Daniela Šimkoviče. Ten uvedl, že celá kauza byla vyřešena už na Bali a Doležalová s přítelem slíbili, že darují finanční příspěvek jedné z tamních vesnic.

 

Zdroj: YouTube, Seznam zprávy

Články, které by tě mohly zajímat