Právě vysíláme

Československá krása opět slavila úspěch. Vítězové SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK se ve světovém finále probojovali do TOP 15!

1. února 2019 12:24
Československá krása opět slavila úspěch. Vítězové SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK se ve světovém finále probojovali do TOP 15!

Ohromný úspěch! Marie Sýkorová a Martin Burian, oba vítězové národního finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2018, a Jasmína Simová, vítězka za Slovensko, se na 35. ročníku světového finále Elite Model Look probojovali do TOP 15!

Finále se konalo na exotické lokaci Kanárských ostrovůTenerife. Na toto nádherné místo se sjeli finalisté z celého světa, kteří v průběhu několikadenního soustředění trénovali chůzi a choreografii na finálový večer, absolvovali fittingy, focení s profesionálními fotografy, koučink o zdravé stravě, cvičení a představili se porotě a agentům sítě Elite. Soustředění probíhalo v luxusním komplexu hotelu Melia, ve kterém byli také všichni ubytováni. Celý průběh finálového večera byl přenášen živě online. Vítězi se stali Wen Di z ČínyMaximRuska.

V porotě zasedli prezident Elite Model Management Vick Mihaci, CEO Elite World Paolo Barbieri a CEO Women Model Management Piero Piazzi. O vlasový styling se postaral generální partner Rowenta For Elite Model Look.

Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČeskouSlovenskou republiku, říká: „Jsem nadšený, že československá krása opět zabodovala v celosvětovém měřítku a naši finalisté se stali díky výhře 20 % světových garancí v hodnotě 120 000 EUR nejúspěšnějšími. Gratuluji všem našim vítězům Schwarzkopf Elite Model Look.“

Články, které by tě mohly zajímat