Právě vysíláme

Elon Musk oznámil rozchod s přítelkyní. Zpěvačka Grimes však stále žije v jeho domě

26. září 2021 14:10
Elon Musk oznámil rozchod s přítelkyní. Zpěvačka Grimes však stále žije v jeho domě

Elon Musk se po třech letech rozešel se svojí přítelkyní, kanadskou zpěvačkou Grimes, se kterou má syna. Zakladatel společnosti Tesla a SpaceX sdělil serveru Page Six, že s kanadskou zpěvačkou žijí napůl odděleně.

Musk dodal, že s bývalou přítelkyní mají nadále dobré vztahy a Grimes stále bydlí v jeho domě v Kalifornii, kde spolu vychovávají ročního syna.

Musk byl ženatý s kanadskou spisovatelkou Justine Wilson, která byla jeho láskou na univerzitě a s níž má pět synů. Později se dvakrát oženil a dvakrát rozvedl s anglickou herečkou Talulah Riley.

Musk a Grimes, vlastním jménem Claire Boucher, se poprvé objevili na veřejnosti jako pár na přehlídce v Metropolitním muzeu v květnu 2018, což překvapilo jak svět hudby, tak svět podnikání. Loni v květnu pár oznámil narození syna, podle Muska se jmenuje X AE A-12 Musk.

Musk je podle nejnovějšího žebříčku časopisu Forbes druhým nejbohatším člověkem na světě, před ním je zakladatel Amazonu Jeff Bezos. Forbes Muskův majetek odhadl na 151 miliard USD (3,3 bilionu Kč).

Zdroj: ČTK

Články, které by tě mohly zajímat