Právě vysíláme

Eva Burešová se vyjádřila ke vztahu s Přemkem Forejtem. A nebrala si žádné servítky

23. listopadu 2020 12:10
Eva Burešová se vyjádřila ke vztahu s Přemkem Forejtem. A nebrala si žádné servítky

Eva Burešová byla viděna po boku šéfkuchaře Přemka Forejta a o dvojici se začalo mluvit jako o novém páru. Jak se k celé záležitosti vyjádřila samotná herečka?

To, že server Express zveřejnil fotografie, jak herečka vychází s Přemkem Forejtem ze svého domu, se hvězdě seriálu Slunečná vůbec nelíbí. Eva Burešová si chce totiž své soukromí střežit za každou cenu a s médii chce mluvit jen o své práci. Své rozhořčení nad snímky pak popsala na sociálních sítích. „Potřebovala jsem se na chvíli sbalit a v klidu se sama projet. Jsem totiž v naprostém šoku. Od rána mi v dnešní posvátný den zvoní telefon. Volají média a ptají se na určitou věc. Věc, kvůli které mi volají už poslední měsíc a já jim všem stále dokola opakuji, že se o svém soukromí nechci bavit, že to, na co se ptají, je jen mezi mnou a dotyčnou osobou. Prý jsem se změnila a jsem arogantní. Jen proto, že jsem se rozhodla střežit své soukromí, chránit mé blízké,“ napsal maminka malého chlapečka a rovnou okomentovala i další fámy, které o ní kolují.

„Ne, nemám anorexii, ne, nečekám dítě s Lukášem Langmajerem, ne, nepodporuji rasismus, homofoby, xenofoby, ne, nechodím s Markem Lamborou, ne, ne, ne,“ uzavřela celou věc na svém Instagramu.

 

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat