Právě vysíláme

Fighter Jan Malach vtipně paroduje youtubera Jona Mariánka, který vyzval na zápas Karlose Vémolu

5. května 2021 13:10
Fighter Jan Malach vtipně paroduje youtubera Jona Mariánka, který vyzval na zápas Karlose Vémolu

S výzvami na boxerský zápas se roztrhl pytel. Tentokrát se o hodně ostrou výzvu postaral youtuber Jon Mariánek. Podívejte se na vtipnou parodii fightera Jana Malacha, která se stala virálním hitem.

Jon Mariánek je český youtuber, který žije v Los Angeles a pracuje pro amerického influencera, rappera a boxera Jakea PaulaJon je velmi sebevědomý chlapec, který přišel s kontroverzní nabídkou zápasu s profesionálním MMA zápasníkem Karlosem Vémolou.

Jon Mariánek a Jake Paul

Jona vyzval nedávno k zápasu herec Jakub Štáfek, který chtěl, aby se proti sobě utkali právě pod Oktagonem. Český youtuber ale výzvu Štáfka odmítl a věří si na daleko větší rybu, na zápas s Karlosem Vémolou, za který mu nabídl rovných 10 milionů korun.

Slavný Terminátor však z nabídky příliš nadšený není, spíš z ní má srandu. Podívejte se na jeho vtipnou reakci.

Odvážná výzva mladého odvážného youtubera otřásla MMA světem. Professional MMA fighter Jan Malach vydal vtipnou parodii, kde si z youtubera utahuje. Video se okamžitě stalo virálním hitem.

„Ano, nemusel jsem se k tomuhle poločlověku vyjadřovat, ale pochopte, že urazil bůhví kolik fighterů. Snaží se dělat promo sportu, ve kterém by nevydržel ani tři vteřiny, pokud nepočítáme odnos na nosítkách. Tahle parodie na něj mi přijde mnohem rozumnější formou vrácení mu to, než nějaké vyhrožování násilím. Bylo by to jako vyhrožovat holce,“ napsal ve svém prohlášení k videu Jan Malach.

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat