Právě vysíláme

Halsey ukázala odvážný obal nové desky, na kterém odhalila celé ňadro

10. července 2021 8:10
Halsey ukázala odvážný obal nové desky, na kterém odhalila celé ňadro

Halsey čeká miminko a porod už jí klepe na dveře. Nyní zpěvačka překvapila fanoušky odvážnou fotografií.

Halsey koncem srpna vydá novou desku a na Instagramu ukázala její obal. Ten bude pak dosti odvážný, protože ukáže zpěvačku na trůnu s korunou na hlavě, jak drží dítě. Na snímku má pak odhalené celé jedno ňadro. „Pokud nemohu mít lásku, chci sílu,“ napsala pak zpěvačka k příspěvku a uvedla, co by měl tento obal desky symbolizovat.

„Fotka oslavuje těhotenství a těla po porodu jako něco krásného, co by mělo být obdivováno. Je před námi ještě dlouhá cesta k vymýcení sociálního stigmatu kolem našich těl a kojení. Doufám, že toto bude krok správným směrem. Bylo pro mě důležité, aby obal vyjadřoval sentiment mé několikaměsíční cesty. Dichotomie Madonny a děvky. Ideou bylo spojení mě, jakožto sexuální bytosti, a mého těla jakožto nádoby a daru mému dítěti. Dva pojmy, které mohou společně existovat a být pokojné a zároveň mocné,“ napsala.

Halsey čeká miminko s hudebním producentem Alevem Aydinem. O svém těhotenství informovala fanoušky v lednu. Posléze uvedla, že dítě bylo plánované. „Být matkou jsem chtěla být ještě dřív, než jsem se stala zpěvačkou,“ řekla. S hudební kariérou však končit nehodlá a doufá, že se jí podaří skloubit práci s mateřstvím.

 

Články, které by tě mohly zajímat