Právě vysíláme

Henry Cavill se veřejně zastal nové přítelkyně a usměrnil internetové trolly

17. května 2021 14:10
Henry Cavill se veřejně zastal nové přítelkyně a usměrnil internetové trolly

Henry Cavill patří mezi slavné hollywoodské fešáky, co má řadu fanynek. Každá jeho přítelkyně se tedy musí vyrovnat s hatem na sociálních sítích.

Představitel Supermana a Zaklínače má novou známost a nyní randí s půvabnou Natalií Viscuso. Jeho fanynky se ale s novou přítelkyní nemohou smířit a Henryho profil na Instagramu zaplavují nehezkými komentáři. Herci nakonec došla trpělivost a na profilu všechny poprosil o respektování svého soukromého života. „Vážení fanoušci, chtěl bych udělat malé oznámení. Nemohl jsem si nevšimnout, že na mém profilu v poslední době převládá jakési nepřátelství. O mém soukromém životě a profesních vztazích se hojně spekuluje. Ačkoliv si cením vášně a podpory všech spekulujících, dospěl jsem do bodu, kdy musím něco říct. Vám, kteří vyjadřujete své pohrdání a nespokojenost překvapivou řadou způsobů, říkám, že je na čase přestat,“ vzkázal. „Vím, že může být zábavné šířit drby, ale vaše „vášeň“ je nemístná a ubližuje lidem, na kterých mi záleží nejvíc. Jsem velmi šťastný v lásce i v životě a ocenil bych, kdybyste i vy byli za mě šťastní. Pokud z nějakého důvodu nemůžete, zkuste si alespoň zachovat hrdost a být nejlepší verzí sami sebe,“ napsal herec.

Cavill má za sebou několik nepovedených vztahů. V minulosti randil například s herečkou Kalye Cuoco nebo s viceprezidentkou televizních a digitálních studií produkční společnosti Legendary Pictures.

 

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat