Právě vysíláme

Herci, kteří se nesnášejí tak moc, že spolu nemohli natočit ani společné scény!

11. ledna 2020 12:10
Herci, kteří se nesnášejí tak moc, že spolu nemohli natočit ani společné scény!

Na plátně byli velkými kámoši, ve skutečnosti se však nesnášeli. Někteří hollywoodští herci mají velký problém spolu pracovat a natáčení doprovází jejich vzájemné konflikty. Které hvězdy si na place vjely do vlasů?

Ne každému sedne jeho vlastní kolega či kolegyně a prostě se musí smířit s tím, že ačkoliv daného člověka nemůže vystát, pracovat s ním zkrátka musí. Stejně to mají i herecké hvězdy, jenž se možná naoko tváří, jací jsou velcí kamarádi, ale ve skutečnosti se nenávidí. My vám dnes přinášíme seznam slavných herců a hereček, kteří spolu měli během natáčení velký problém a už spolu pravděpodobně spolupracovat nikdy nebudou.

Vin Diesel a Dwayne Johnsson

Hvězdy filmové série Rychle a zběsile se nenávidí od osmého dílu. Dwayne měl totiž problém s Vinovými hvězdnými manýry a se svým kolegou se nemohl snést. Společné scény natáčely dokonce herci naprosto odděleně.

 

Channing Tatum a Emma Watson

Během natáčení komedie Apokalypsa v Hollywoodu měla Emma Watson velký problém se svým kolegou Channingem Tatumem. Herec se totiž prý před herečkou choval velmi nevhodně, tančil před ní ve spodním prádle a měl nevhodné poznámky. Emma pak s Channingem odmítla natočit společnou scénu a herec se jí za to údajně dlouhou dobu posmíval.

 

Lena Headey a Jerome Flynn

Problémy mezi herci panovaly i na place seriálu Hry o trůny. Lena Headey a Jerome Flynn spolu kdysi chodili, bohužel jejich vztah skončil bouřlivým rozchodem a odrazilo se to i na natáčení. Společně natočili pouze jedinou scénu, při které ani nemluvili.

 

Julia Roberts a Nick Nolte

Když Julia Roberts natáčela film Zbožňuju trable, měla velký problém se svým hereckým partnerem Nickem Noltem. Ten na ní byl totiž na place velmi hrubý a sprostý. Julia s ním proto odmítla natáčet společné scény a musela jí nahradit dvojnice.

 

Zdroj: Nickie Swift

Články, které by tě mohly zajímat