Právě vysíláme

Herečka SOPHIE TURNER se opřela do influencerů na sociálních sítích. Co jim vzkázala?

9. října 2019 13:10
Herečka SOPHIE TURNER se opřela do influencerů na sociálních sítích. Co jim vzkázala?

Herečka Sophie Turner si pořádně utáhla z influencerů, kteří na sociálních sítích podporují kontroverzní produkty na hubnutí. Angličanka v minulosti přiznala, že sama měla dřív vážné pochybnosti o svém vzhledu a že kvůli nim musela na terapii.

Dokonalá parodie

Hvězda seriálu Hra o trůny na svém Instagramu sdílela krátký video vzkaz, v němž má přehnaně nafouklé rty a napuchlý obličej. Sophie následně do kamery prohlásí: „Chci se s Vámi podělit o nový prášek, který si dáte na zuby a pomůže Vám s hubnutím. Je to sice hrozně nezdravé, pos**te se z toho a je to hrozné pro dospívající holky, ale mám z toho prachy, tak mi je to jedno.“

Mrkněte na krátké video níže.

Parodie v režii Sophie Turner přichází poté, co Instagram oznámil několik novinek týkajících se právě produktů na hubnutí. Podle nových pravidel nesmí influenceři na Instagramu podporovat produkty, které slibují „zázračné hubnutí“ či diety a příspěvky s takzvanými detox čaji, dietními prášky či lízátky na hubnutí nebudou přístupní uživatelům mladší než osmnáct let.

Sophie Turner v minulosti přiznala, že kvůli obavám o svůj vzhled v minulosti navštívila psychologa a chodila na terapii. Je tedy pochopitelné, že populární herečka si o novém reklamním trendu na sociálních sítích myslí svoje!

Zdroj: ELLE, Insider, Instagram, Twitter

Články, které by tě mohly zajímat