Právě vysíláme

Jdu si pro vás! Chlapík chodí na přeplněné pláže jako smrtka, aby ostatní přesvědčil, že mají zůstat doma

23. dubna 2020 13:10
Jdu si pro vás! Chlapík chodí na přeplněné pláže jako smrtka, aby ostatní přesvědčil, že mají zůstat doma

USA patří k nejvíce zasaženým zemím virem Covid-19. Ve Spojených státech zemřelo na koronavirus již 45 tisíc lidí a Američané by tak měli důsledně dbát na dodržování bezpečnostních opatření.

Ačkoliv americká vláda nabádá obyvatele, aby zůstali doma a neshromažďovali se na veřejných místech, na Floridě byly otevřeny pláže a tisíce lidí vyrazilo k moři. Fotografie zaplněných pláží začaly okamžitě kolovat po sociálních sítích a my jen můžeme nevěřícně kroutit hlavou nad tím, kolik lidí se rozhodlo riskovat zdraví nejen svoje, ale i svých blízkých.

I právník Daniel Uhlfelder nechápe, jak je možné, že v těchto dnech jsou pláže narvané lidmi a v hlavě se zrodil neobvyklá nápad. V poněkud děsivé masce smrtky vyrazil na floridské pláže a snažil se tak lidem připomenout, že Covid-19 je smrtící vir a být ve společnosti několika stovek lidí opravdu není dobrý nápad.

Daniel pochopitelně vzbudil na plážích velkou pozornost. Nedá se však přesně určit, zda bude jeho převlek opravdu účinný. Právník to však rozhodně nechce vzdát a je připraven objet všechny otevřené pláže v USA.

 

Zdroj: BoredPanda

Články, které by tě mohly zajímat