Právě vysíláme

„Je to přecitlivělý idiot.“ Slavná rocková hvězda se opřela do prince Harryho

12. června 2021 9:10
„Je to přecitlivělý idiot.“ Slavná rocková hvězda se opřela do prince Harryho

Princ Harry si v poslední době nebere servítky a na své rodině v Británii nenechává nit suchou. Jeho chování se pak nelíbí jedné ze slavných rockových hvězd, která nyní od srdce řekla, co si o Harrym myslí. A rozhodně si nebrala servítky! Co jí na slavném princi žijícím momentálně v Americe nejvíc vadí?

Brit Noel Gallagher je bývalý člen slavné rockové kapely Oasis, která se rozpadla právě kvůli sporu dvou bratrů. Noel už delší dobu nekomunikuje s mladším bráchou a muzikanti si občas vymění drsné vzkazy přes média. Nyní ale Noel promluvil pro deník The Sun o princi Harrym, který ve svých posledních rozhovorech velmi často kritizoval svou rodinu v Británii. Zpěvák pak stojí na straně prince Williama, kterého má rád a je mu podle svých slov líto, že má takového mladšího bratra. „Úplně cítím tu zas*anou bolest. On má také debilního mladšího bratra, který z té svojí nevymáchané držky vypouští úplné zbytečnosti,“ řekl muzikant a dodal, že „takhle to dopadá, když se zapletete s Američankou.“ Tím pak narážel na fakt, že je Harry ženatý s americkou herečkou Meghan Markle a mnoho lidí se domnívá, že princ je pod jejím vlivem.

„Harry na mě působí jako zas*aný přecitlivělý idiot, prostě kretén. Přestaň shazovat svoji rodinu, není to nutné,“ vzkázal princi. Nutno ovšem podotknout, že to byl pak i samotný Noel Gallagher, který na svého mladšího bratra několikrát přes média útočil. Zůstává tedy otázkou, jestli je to právě on, kdo může prince Harryho tímto způsobem kritizovat.

Princi Harrymu a Meghan Markle se před pár dny narodila dcera, která dostala jméno Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor. První jméno po královně Alžbětě II. pak podle zahraničních médií může znamenat snahu Harryho o zlepšení rodinných vztahů.

Noel Gallagher (Zdroj: Shutterstock)

 

Články, které by tě mohly zajímat