Právě vysíláme

Kamarádka poskytla vajíčka, její sestra dítě odnosila! Homosexuální pár se tak konečně dočkal vysněného potomka

3. prosince 2019 14:10
Kamarádka poskytla vajíčka, její sestra dítě odnosila! Homosexuální pár se tak konečně dočkal vysněného potomka

Kevin a Spencer z Velké Británie se milují a žijí spolu už dlouhou dobu. Ke štěstí jim však chybělo děťátko, po kterém oba dva moc toužili, ale zároveň odmítli adopci.

„Během pár let jsme oba dostudovali, vzali se, dostali se na dobré pracovní pozice a koupili dva chlupaté společníky. Ke štěstí nám chybělo už jen milované dítě, které jsme si oba tolik přáli,“ říká Kevin, který ale se svým partnerem odmítl adopci, protože oba dva chtěli, aby miminko bylo alespoň z části jejich. Zároveň si také moc přáli, aby mohli být přítomni u porodu a mohli být náhradní matce k dispozici i v době těhotenství. A i když už to vypadalo beznadějně a mysleli si, že nikdy mít dítě nebudou, nakonec našli dva anděly.

Dvojice má už řadu let dobrou kamarádku Rachel, která se páru rozhodla darovat vajíčka. Její sestra Leanne pak navíc dítě odnosila a splnila tak Kevinovi se Spencerem životní přání. Z dvojice jsou nyní tedy šťastní rodiče malého chlapečka, který se jmenuje Sawyer a je naprosto zdravý. „Všichni ho milují a nás otcovství baví, troufám si říct, že nám jde na jedničku,“ tvrdí Kevin, jenž se se svým partnerem další ukázkou toho, že lásku a péči může dítěti poskytnout i homosexuální pár.

 

Zdroj: BoredPanda

Články, které by tě mohly zajímat