Právě vysíláme

Lilith se touží stát nejtlustší ženou světa! Přejídání ji sexuálně uspokojuje

8. listopadu 2018 16:10
Lilith se touží stát nejtlustší ženou světa! Přejídání ji sexuálně uspokojuje

Zatímco většina dívek touží po co nejštíhlejší postavě, mladá dívka s přezdívkou Lilith the Cenobite má opačný cíl – touží se stát nejtěžší dívkou na světě!

Lilith pochází z velmi chudé rodiny a v dospívání trpěla poruchou přijmu potravy. Rovněž se narodila s talasémií, onemocněním krve, která může způsobit vážné komplikace se srdcem, játry a hormony. Po letech léčby pak tato nemoc Lilith způsobila jaterní encefalopatii, komplikaci jaterní cirhózy.

Jednoho dne dívka rozhodla, že se přidá ke komunitě, která tloustnutí a přejídání považuje za fetiš a obezita pro její členy představuje cestu k naplnění.

„Je to fetiš zahrnující jídlo, fetiš pro zvyšování hmotnosti. Jste-li podavačem, tak někoho krmíte a pomáháte mu zesílit. Jste-li krmeným, nejíte nic, co vám neposkytne podavač. Nikdy nevím, co a kdy mi k jídlu podavač poskytne. Moje přibírání či hubnutí jsou tedy mimo mou kontrolu,“ vysvětlila Lilith podivné pravidla komunity pro web The Sun a dodala, že konzumuje jídlo pouze tehdy, když jí nakrmí tzv. feeder, tedy člověk, jehož tato aktivita sexuálně vzrušuje.

Před vstupem do komunity vážila Lilith 50 kilo, nyní ovšem její váha dosahuje 188 kilogramů. Pro silně obézní Lilith je to však stále málo. Dívka se touží stát nejtěžší ženou světa a chce překonat i Pauline Porter, jenž má 292 kilo a titul nejtlustší ženy světa jí v současnosti náleží naprostým právem.

Ačkoliv Lilith její váha způsobuje řadu zdravotních problémů, ve svém těle se dívka cítí skvěle. Podle svých slov si připadá jako bohyně a díky sociálním sítím má i mnoho fanoušků po celém světě.

 

Zdroj: The Sun

Věděli jste, že Mia Khalifa byla v pornu aktivní jen pár měsíců?

Články, které by tě mohly zajímat