Právě vysíláme

MEGAN FOX se změnila k nepoznání. Sexy bruneta je pryč!

20. ledna 2019 16:10
MEGAN FOX se změnila k nepoznání. Sexy bruneta je pryč!

Pokud jste nikdy neslyšeli o Megan Fox, pravděpodobně jste z jiné planety. Tato sexy brunetka byla totiž od začátku své kariéry považována za jednu z nejkrásnějších žen světa a její plakáty zdobily nejeden klučičí pokojíček.

Megan se nejvíce proslavila rolí ve filmech Transformers. Štíhlá brunetka s krásnou tváří tehdy okouzlila svět a řada mužů se do herečky beznadějně zamilovala. Dnes je z krásky vdaná paní a maminka dvou chlapečků. A ačkoliv její kariéra už není tolik úspěšná, jak bývala, Megan se před filmovou kamerou stále objevuje. Její role jsou však s přibývajícím věkem úplně jiné!

Nyní herečka všechny překvapila, když se na natáčení nového filmu objevila v blonďaté paruce a působila minimálně o deset let starší. Podle posledních informací se má jednat o dobový snímek Jangsa-ri 9.15 a Megan si v něm má zahrát ženu z 50. let. Jak je vidět, herečka, u které šlo především vždy o její vzhled, chce také světu konečně dokázat, že není jen hezkou tvářičkou, ale zvládne i těžší charakterní role.

 

Zdroj: Instagram

Káčin zápisník: 10 mouder, co platí o změně účesu i o vztazích

Články, které by tě mohly zajímat