Právě vysíláme

Mladík touží vypadat jako MICHAEL JACKSON. Za plastické operace už utratil pořádný balík peněz!

29. ledna 2019 9:10
Mladík touží vypadat jako MICHAEL JACKSON. Za plastické operace už utratil pořádný balík peněz!

Na světě se najde mnoho lidí, jenž chtějí vypadat jako slavné celebrity a podstupují kvůli tomu řadu plastických zákroků. Mezi takové šílence se řadí i muž z Buenos Aires, který obdivuje Michaela Jacksona natolik, že je za podobu krále popu ochotný utratit statisíce.

Dvaadvacetiletý Leo Blanco zbožňuje Jacksona už od dětství. Na slavném zpěvákovi ho fascinovala nejen hudba, ale především ojedinělý vzhled, jenž ho odlišoval od ostatních umělců. Jakmile Leo překročil práh plnoletosti, rozhodl se, že chce jako Micheal nejen zpívat, ale i vypadat.  Podstoupil proto 11 plastických procedur a za operace utratil skoro 700 tisíc korun. Čtyřikrát si nechal upravit nos, bradu a lícní kosti. Rovněž podstupuje bělení kůže a nechal si i vytetovat obočí.

Na drahé operace si Leo vydělává vystupováním. Jako dvojník Michaela Jacksona se prý výborně uživí a díky podobě se slavnou hudební ikonou má i mnoho fanoušků.

Ačkoliv je mladík ze své podoby nadšený, jeho okolí, a především rodina, s ním radost rozhodně nesdílí. Leova matka je počtem jeho zákroků zděšena a velmi se bojí o synův život. Pevně však prý věří tomu, že Leo jednoho dne dostane rozum a na žádnou plastiku už nikdy nepůjde. Tak tedy doufejme…

 

Zdroj: The Sun

Honba za štěstím. Jak ho opravdu dosáhnout?

Články, které by tě mohly zajímat