Právě vysíláme

Na prestižní filipínské univerzitě promovala kočka!

28. března 2019 18:00
Na prestižní filipínské univerzitě promovala kočka!

Prestižní univerzita na Filipínách pořádala letos pořádala trochu neortodoxní promoci – hlavním aktérem byl totiž kocour Archer! Zrzavo-bílý kocour byl neoficiálním maskotem univerzity, ale nyní musí svůj post opustit kvůli zdravotním důvodům.

Neortodoxní promoce

Roztomilý Archer byl jeden z šedesáti kocourů a koček, o níž se univerzita De La Salle starala. Prestižní soukromá škola sídlící v Manille má pověst jedné z nejtěžších univerzit na Filipínách. Archer si ale získal srdce tamních studentů natolik, že ho považovali za neoficiálního maskota celé školy.

Kočka Archer promuje

Promující Archer

Nyní musí Archer kvůli zdravotním potížím do důchodu. Studenti a zaměstnanci univerzity De La Salle se mu proto rozhodli pořádat jeho vlastní promoci, aby ocenili jeho práci pro tamní studentskou komunitu.

Z fotek se zdá, že si Archer svojí promoci užil se vším všudy!

Text v překladu zní
Všechno nejlepší k promoci, Archere
GALERIE: Neoficiální maskot univerzity De La Salle a milovaná hustá kočka na kampusu měla konečně svojí „promoci“ ve středu. 

Studenti univerzity De La Palle se o Archera naštěstí bát nemusí. Roztomilého kocoura si totiž adoptoval jeden z bývalých členů ochranky na této univerzitě, a tak je vysoká pravděpodobnost, že je bude pravidelně chodit navštěvovat!

Zdroj: Facebook, lifestyle.inquirer.net, Twitter, dlsu.edu.ph, The LaSallian, 4icu.org.ph

Články, které by tě mohly zajímat