Právě vysíláme

Nevděčný syn utopil v řece nové BMW. Od otce si k narozeninám přál jiné auto

13. srpna 2019 12:10
Nevděčný syn utopil v řece nové BMW. Od otce si k narozeninám přál jiné auto

Představte si tu nespravedlnost! Místo Jaguára, kterého jste si od rodičů poručili k narozeninám, byste dostali jen BMW!

Mladý muž z Indie, kterého místní zprávy nazývají pouze jménem Akash, se dárkem od svého otce cítil tak popuzen, že zbrusu nový automobil utopil v řece. Přál si totiž Jaguár.

Video níže ukazuje automobil německé značky, jak pomalu klesá a potápí se v silném proudu řeky v Yamunanagaru na severu Indie. Z kalných vod ho musel vyprostit až jeřáb.

Podle náhodných svědků události si to mladý muž namířil s vozem do řeky úmyslně a vyskočil z něj až těsně před tím, než se dostal do hloubky. Přihlížející mu pak pomohli dostat se zpátky na souš.

Indická policie uvedla, že „mladík byl arogantní a trval na tom, že chce Jaguára, protože toto BMW by pro něj a jeho přátele bylo moc malé.“

Policie zahájila vyšetřování, ale podle výroku jejího mluvčího „se zdá, že se jedná o osobní věc rodiny a policie bude v případu postupovat dle zákona.“

Otec mladíka se k celé záležitosti také vyjádřil. Jak uvedl, chtěl synovi k narozeninám koupit vůz, ale mohl si dovolit pouze BMW. „(Syn) trval na Jaguárovi a tvrdil, že BMW by pro něj bylo moc malé. Mysleli jsme si, že s tím bude v pohodě. Nikdy by nás nenapadlo, že udělá něco takového,“ řekl nešťastný otec.

Zdroj: YouTube, CNN, foxnews.com

Články, které by tě mohly zajímat