Právě vysíláme

Populární youtuberka lhala o svém vzhledu a věku pomocí filtru. Ve skutečnosti jí je 58 let!

1. srpna 2019 13:10
Populární youtuberka lhala o svém vzhledu a věku pomocí filtru. Ve skutečnosti jí je 58 let!

Na internetu dnes jen stěží můžeme něčemu opravdu věřit. Řada lidí totiž v online světě přebarvuje skutečnost na dokonalost a podsouvá ostatním něco, co rozhodně není pravda. Jednu velkou lež podsouvala svým fanouškům i populární streamerka z Číny!

Youtuberka a streamerka pod přezdívkou Qiao Biluo je ve své zemi velmi oblíbená a její videa a streamy sleduje hodně lidí. Nyní se však pravděpodobně stane jednou z nejnáviděnějších!

Qiao totiž po celou dobu fanouškům lhala o svém věku a vzhledu a na streamech vystupovala jako mladá a půvabná dívka s medovým hláskem, která si získala srdce mnoha mužů. Všechna videa byl však jeden velký podvod, protože žena po celou dobu používala speciální filtr, jenž ji omladil a zkrásněl. Ve skutečnosti je ženě už 58 let!

Jednoho dne celá lež praskla a fanoušci se dozvěděli pravdu. Přímo během živého streamu totiž ženě přestal filtr fungovat kvůli špatnému internetovému připojení a všichni sledující tak mohli vidět její pravou tvář. Qiao nejdříve neměla o poruše vůbec tušení a dále komunikovala s publikem jako předtím. To, že jí filtr nefunguje, zjistila až poté, co jí ve velkém počtu začali odcházet fanoušci.

Nyní má žena z ostudy kabát a vypadá to, že její kariéra je u konce. Jak navíc informuje server BBC, je možné, že rozzuření fanoušci teď po ní budou chtít vrátit částku 330 tisíc, kterou jí prostřednictví donatů poslali.

 

 

Zdroj: BBC

Články, které by tě mohly zajímat