Právě vysíláme

Proč se Kim Kardashian a Kanye West rozvádějí. Kim s pláčem přiznala důvod

12. června 2021 8:10
Proč se Kim Kardashian a Kanye West rozvádějí. Kim s pláčem přiznala důvod

Kim Kardashian a Kanye West patřili po dlouhou dobu mezi slavné páry amerického showbyznysu. V únoru ovšem Kim podala žádost o rozvod a s manželstvím je konec. Jaký k tomu měla důvod?

Reality show Keeping Up With Kardashians, která Kim zrodila, končí a byl odvysílán již úplně poslední díl. Další projekt slavné rodiny se pak uskuteční na streamovací službě Hulu. V závěrečném dílu pak Kim uvedla důvod rozvodu s Kanyem a před matkou přiznala, co ji trápí.

Za rozchodem populární dvojice je podle všeho Kanyeho odloučení od rodiny. Zatímco totiž Kim s dětmi žijí v Los Angeles, rapper většinu času tráví na ranči ve Wyomingu. Tam se ostatně uchýlil i kvůli psychickým problémům, které ho již delší dobu trápí. „Nechci mít manžela, který žije v jiném státu. Nikdy jsem si nepřiznala, že jsem osamělá, myslela jsem si, že mám děti a všechno je v pohodě,“ řekla Kim. „Chci někoho, s kým mohu dělat stejné věci, s kým můžu jít třeba cvičit. Jsou to drobnosti, na kterých ale záleží,“ přiznala a dodala, že ačkoliv se s manželem vyloženě nehádají, je na čase, aby se každý posunuli dál.

Kanye a Kim spolu mají celkem čtyři děti. Dvě holčičky a dva chlapci by pak do stálé péče měli připadnout matce. Otázkou ovšem zůstává, jak si dvojice rozdělí obří majetek, který sčítá až několik stovek milionů dolarů.

Články, které by tě mohly zajímat