Právě vysíláme

Rapper AKON v rozhovoru uvedl, že chce v budoucnu kandidovat na post prezidenta Spojených států!

21. listopadu 2019 11:10
Rapper AKON v rozhovoru uvedl, že chce v budoucnu kandidovat na post prezidenta Spojených států!

Autor hitů Smack That či Locked Up má do budoucna velké plány. Americký rapper se senegalskými kořeny v rozhovoru oznámil, že chce kandidovat na post prezidenta Spojených států předtím, než půjde do důchodu. Co ho zatím v tom brání a jaké má další plány?

Rapper zřejmě míří do politiky

Akon v nedávném rozhovoru pro hudební server NME potvrdil, že se chce v budoucnu pustit do bitvy o Bílý dům! Rapper měl ke kandidatuře o post prezidenta Spojených států prý blízko i před volbami v roce 2020, ale nakonec se prý ještě chtěl trochu věnovat hudbě. „Jakmile se tam (do Bílého domu) dostanete, není cesta zpět,“ vysvětlil Akon„Řekl jsem si, že to tentokrát nechám a budu se soustředit na hudbu. Garantuji vám, že jakmile s hudbou skončím, budoucnost v politice je realistickou možností.“

Kandidatura na post prezidenta Spojených států není jediným velkým životním projektem, do kterého se rapper chce pustit. Americký umělec se senegalskými kořeny v tom samém rozhovoru uvedl, že chce v Africe vytvořit město, které se bude podobat Wakandě z filmu Black PantherWakanda je něco, co jednoho dne chci v Africe postavit. Když se koukáte na ten film a vidíte, čeho všeho je Afrika schopná, je to dosažitelný cíl. Není nic v tom filmu, na co nemá Afrika zdroje. Vím, že je to víc než možné. Můj životní cíl je vytvořit tohle město (Wakanda) v Africe předtím, než odejdu,“ slíbil.

Kandidatura na post prezidenta a stavba nejmodernějšího města na světě: rapper si klade velké cíle. Podaří se mu je splnit? Nechme se překvapit!

Zdroj: Instagram, NME

Články, které by tě mohly zajímat