Právě vysíláme

Rapper T.I. praktikuje drsnou výchovu. Dceru (18) vodí každý rok ke gynekologovi, aby zjistil, zda je stále panna!

7. listopadu 2019 13:10
Rapper T.I. praktikuje drsnou výchovu. Dceru (18) vodí každý rok ke gynekologovi, aby zjistil, zda je stále panna!

Pro každého otce je jeho dcera vším a většina tatínků má potřebu své princezny chránit. Někdy to ovšem s péčí přehání a nedokáží se smířit s tím, že každá malá holčička se jednoho dne promění v dospělou slečnu. Až přehnaně ochranitelské pudy má i rapper T.I., který se nedokáže vyrovnat s tím, že by jeho dcera měla vést sexuální život.

Známý rapper byl hostem v jednom z podcastů a rozpovídal se o tom, jak moc mu záleží na tom, aby jeho osmnáctiletá dcera zůstala sexuálně nezkušená. Od jejích šestnácti let ji proto vodí každý rok na gynekologické prohlídky, kde mu musí doktor potvrdit, že Deyjah opravdu sex ještě nikdy neměla. „Vezmu jí tam hned den po jejích narozeninách. Na dveře jí vždy připnu lísteček se vzkazem: Gynekologie zítra v 9:30, a ona se další den prostě zvedne a společně jedeme k doktorovi,“ řekl T.I.

Ačkoliv by zdravotní informace neměl žádný doktor říct nikomu jinému než pacientce, rapper tvrdí, že stačí na lékaře trochu zatlačit a on mu výsledky sdělí. Své přehnané ochranitelské pudy pak obhajuje tím, že řada dospělých by jeho jednání jistě v době dospívání ocenila a on si zkrátka jen nepřeje, aby jeho dcera zažila sex dřív, než na něj opravdu nebude zcela připravena.

Rapper má dohromady čtyři děti a kromě osmnáctileté studentky vysoké školy má ještě patnáctiletého syna. Ten je prý sexuálně aktivní už dávno a jeho otci to prý vůbec nevadí. Je tedy jasné, že T.I. zavedl tvrdou výchovu pouze u svých dcer a kluci si podle něj mohou užívat, jak chtějí. Tomu tedy říkáme spravedlnost…

 

 

Zdroj: DayliMail

Články, které by tě mohly zajímat