Právě vysíláme

Šestiletá ALINA YAKUPOVA z Ruska je novou nejkrásnější holčičkou světa!

17. října 2019 9:10
Šestiletá ALINA YAKUPOVA z Ruska je novou nejkrásnější holčičkou světa!

Každou chvíli se v on-line světě objeví malá dívenka, kterou média později začnou nazývat „Nejkrásnější holčičkou na světě“. Po dnes již osmnáctileté Francouzce Thylane Blonbeau přichází dívenka z Ruska, která má ony pomyslné otěže krásky po své předchůdkyni převzít.

Thylane se stala dětskou hvězdou a její krása byla opravdu obdivována. V pouhých osmi letech se dokonce objevila na obálce magazínu Vogue a cesta do světa modelingu jí byla vyšlapána. A protože je dnes půvabné dívce již osmnáct let, našel si internet za ní náhradu.

Onou nejkrásnější holčičkou světa má být nyní šestiletá Alina Yakupova z Ruska, která má obličej jako panenka a krásná velká kukadla. Na Instagramu má více jak 22,5 tisíc fanoušků a počet followerů stále roste. Fanoušci kromě toho tvrdí, že Alina je Thylane velmi podobná. Na rozdíl od roztomilé Francouzsky ale malá Ruska fotí už od čtyř let a stala se tváří dětských kampaní například pro italské oděvní značky. Jak bude její kariéra v modelingu pokračovat? To zatím není jasné. Holčička s medovými vlasy má však hodně dobře našlápnuto.

 

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat