Právě vysíláme

Slavného Youtubera Jakea Paula obvinila hvězda TikToku ze sexuálního obtěžování

15. dubna 2021 13:10
Slavného Youtubera Jakea Paula obvinila hvězda TikToku ze sexuálního obtěžování

S nařknutími ze sexuálního obtěžování jako by se v posledních letech roztrhl pytel. Obětí nemorálního chování se měla stát také hvězda TikToku Justine Paradise, kterou měl ve svém domě v roce 2019 obtěžovat YouTuber Jake Paul.

Čtyřiadvacetiletá influencerka vydala minulý pátek video, v němž svým sledovatelům odhalila, co si k ní dovolil YouTuber Jake Paul. Ten měl tehdy hvězdu TikToku nutit k orálnímu sexu v domě, kde žije a pracuje s několika svými dalšími přáteli.

Podle magazínu People dívka podepsala před vstupem do jeho domu smlouvu o mlčenlivosti a myslela si tak, že nemůže o tom, co se jí stalo, mluvit. Do domu Paula se měla dostat přes pozvání jednoho z jeho přátel. Krátce na to měla s YouTuberem začít randit.

„Byla jsem jednoho dne ve studiu, kde natáčeli. Jake mě zavedl do koutu a začal mě líbat. Bylo to ok, zdál se mi roztomilý,“ vyprávěla Paradise, kterou vzal následně Paul za ruku a odvedl ji do své ložnice, kde spolu tančili a líbali se. Když však začal sahat dívce na intimní místa, odstrčila ho. „Pokud se mnou nechceš nic mít, proč jsi tady?“ měl se jí zeptat.

I přestože s Paulem odmítla cokoliv mít, „ne“ prý hvězdě YouTube stačit nemělo. Paul měl dívku podle jejích slov donutit k orálnímu sexu, po němž odešel z místnosti a už nikdy se jí neozval. Sám YouTuber se k incidentu zatím nevyjádřil.

Zdroj: People, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat