Právě vysíláme

Těhotná VERONIKA ARICHTEVA nafotila pár sexy fotek, než porodí! Jak se snímky povedly?

27. července 2020 12:10
Těhotná VERONIKA ARICHTEVA nafotila pár sexy fotek, než porodí! Jak se snímky povedly?

Martina Pártlová slíbila své kamarádce Veronice Arichtevě pár sexy fotek, než porodí svého prvního potomka. Podívejte se, jak se fotky povedly!

Naše moderátorka Veronika Arichteva je v 7. měsíci těhotenství. Sobotní horký den Veronika strávila u své kamarádky Martiny Pártlové v jejím novém domě. Veronika si k Martině přišla vyprat doslova špinavé prádlo, jelikož nyní těsně před porodem rekonstruuje koupelnu. Celé odpoledne strávily holky v bazénu, a tak vznikly originální vtipné fotky, které mezi těhotenskými snímky celebrit rozhodně budou vyčnívat. Nečekejte klasické naštelované fotky s bříškem. Holky pojaly focení s humorem vlastním.

„Jsem Veronice slíbila pár sexy fotek než porodí… mno… ehm… promiň Veru,“ uvedla sérii fotografií na Instagramu MartinaRaději jsme pak svůj volný čas věnovaly trénování porodu do vody. Samozřejmě nechyběly vonné svíčky a tematická hudba. Trénink proběhl úspěšně a za dva měsíce na to můžeme vlítnout. Těším se na tebe, kluku. Tvá tante,“ dodala vtipný popisek k fotkám Martina.

Podívejte se na nevšední vtipné těhotenské fotky. My přejeme nastávající mamince hodně zdraví, ať ji humor neopustí ani po porodu 😊

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat