Právě vysíláme

TUPACŮV dopis MADONNĚ se prodává za astronomickou sumu! Kolik bude svého kupce stát?

14. července 2019 11:10
TUPACŮV dopis MADONNĚ se prodává za astronomickou sumu! Kolik bude svého kupce stát?

Dopis, který rapper Tupac Shakur napsal Madonně v roce 1995, jde na prodej. Podle některých serverů se jeho cena vyšplhá přes hranici 100 000 amerických dolarů. Proč je dopis tak drahý a co je v něm napsáno?

Zajímavý vzkaz

Rok před svojí smrtí napsal slavný rapper Tupac Shakur emotivní dopis své bývalé přítelkyni, zpěvačce Madonně. Tupac se v něm omlouval za to, že se k Madonně tehdy nechoval příliš přátelsky. Rapper rovněž zpěvačce vyčetl její výroky v rozhovoru, kde údajně řekla, že chce rehabilitovat všechny rappery a basebalisty. Některým lidem v Tupacově okolí prý navíc vadilo, že rapper chodí s běloškou – Tupac se k tomuto tématu ve svém dopisu také zmínil.

Madonna (vlevo) s Tupacem Shakurem

Madonna (vlevo) s Tupacem Shakurem

Soukromý dopis

Veřejný prodej dopisu Madonnu vůbec nepotěšil. Zpěvačka v roce 2017 podala stížnost u soudu, že dopis je soukromý a nemá co dělat ve veřejné aukci. Soud tehdy její stížnost zamítl – dopis prý vlastnila její bývalá manažerka, která ho dala na prodej.

Aukční firma předpokládá, že se dopis prodá za částku pohybující se okolo 300 000 amerických dolarů (v přepočtu 6,82 milionu Kč). Pokud by se tak stalo, z dopisu by se stal jeden z nejdražších kusů hudební historie na světě. Uvidíme, kdo si tento unikátní kousek v aukci pořídí!

Zdroj: LadBible, Youradio, Instagram, RollingStone

Články, které by tě mohly zajímat