Právě vysíláme

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ natočila první video od nehody v Turecku! Popisuje v něm strašlivý zážitek z restaurace

17. července 2019 13:10
TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ natočila první video od nehody v Turecku! Popisuje v něm strašlivý zážitek z restaurace

Týnuš Třešničková hlásí návrat na Youtube! Po dlouhých 10 měsících vydala video, kde mluví o své nehodě v Turecku a přibližuje fanouškům, co přesně se v istanbulské restauraci stalo.

Jak už asi víte, Týnuš v loňském roce zažila strašlivou nehodu v luxusní turecké restauraci, kde nešťastnou náhodou vzplál bar a půvabnou youtuberku oheň popálil na 35 procentech těla. Týnuš byla převezena do nemocnice a na soukromé klinice se léčila mnoho měsíců.

Nyní už je youtuberka opět doma v Čechách a hojí se jí poslední rány. A protože už Týnuš fanouškům chyběla, rozhodla se na YouTube natočit první video od nehody a v něm popsat, jak přesně se celá věc v Istanbulu seběhla.

Jak sama Týnuš přiznává, původně se svým přítelem ani do Istanbulu nemířili a toto oblíbené turecké město bylo jen zastávkou před cílovou destinací Kappadokie, kam se blogerka chtěla podívat už několik let. Do luxusní restaurace kuchaře Salta Baea se páru kvůli únavě příliš nechtělo, ale přesto se tam nakonec rozhodl zajít. A skončilo to špatně!

Týnuš ve videu tvrdí, že se nehoda nestala při ohnivé show, jak uvádí některá média, ale jednalo se čistě o nešťastnou náhodu, které se ona bohužel stala přímím svědkem, protože seděla u baru. Chvíli, kdy celý bar vzplál, si prý příliš nepamatuje a na jediné, na co si vzpomíná je to, že se jí před očima znenadání vytvořila černá tma a ona se lekla, že oslepla.

Neschopnost personálu?!

Jelikož přímo vedle Týnuš seděl její přítel Viktor, naštěstí rychle vyskočil a přes youtuberku přehodil mikinu, aby oheň uhasil. Jak sama Týnuš říká, příliš mnoho pomoci se jí od restauračního personálu nedostalo a podle ní by měl být podnik na tyto situace lépe připraven. Na nikoho konkrétního však vinu nehází a celou nehodu bere zkrátka jako úděl osudu.

Týnuš v dlouhém videu promluvila i o popáleninách a přiznala, že oheň zasáhl celý její obličej, dekolt a ruce. A i když se jí některá místa velmi rychle zahojila, stále se na jejím těle nachází mnoho jizviček.

Youtuberka fanouškům prozradila, že se na toto téma chystá natočit i další videa. Pomocí nich chce pak uvést všechny věci na pravou míru a zároveň pomoct všem, kteří se potýkají s podobnými problémy.

 

 

Zdroj: YouTube

 

Více o Týnuš Třešničkové zjistíte ZDE!

 

Články, které by tě mohly zajímat