Právě vysíláme

TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ vůbec poprvé ukázala popálené tělo. Z její fotografie až mrazí!

21. března 2019 10:03
TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ vůbec poprvé ukázala popálené tělo. Z její fotografie až mrazí!

Youtuberka Týnuš Třešničková, jenž se už několik měsíců lečí v turecké nemocnici kvůli silnému popálení, se rozhodla vůbec poprvé ukázat své zranění.

Na konci září loňského roku byla Týnuš bohužel přímým svědkem nehody, která se odehrála v jedné z luxusních istanbulských restaurací. Při ohnivé show chytl celý bar a oblíbenou českou blogerku popálil na 35 procentech těla. Týnuš byla ihned převezena do nemocnice, kde se dodnes léčí.

Poprvé od doby své hospitalizace se půvabná brunetka rozhodla fanouškům ukázat, jak vypadají její popáleniny na rukou. Při fotografii, kterou zveřejnila na Instagramu, se musí každému ihned zatajit dech. Je totiž jasně vidět, že Týnina zranění jsou vážná a bude ještě trvat nějakou dobu, než se popáleniny kompletně zahojí.

Ačkoliv je blogerka daleko od rodiny a přátel, pozitivní přístup k životu ji naštěstí neopouští. V nemocnici je jí navíc oporou čtveřice kamarádek, které se s ní snaží trávit co nejvíce času. „Holky, které jsou mi už 6 měsíců obrovskou oporou. Obdivuji jejich ochotu a pozitivní energii v každé situaci. I když jsem někdy protivná, vždycky se mi snaží pomoct a zlepšit mi náladu. Po pravé ruce je má fyzioterapeutka Irem, která se mnou tráví téměř každý den několik hodin. To díky ní jsem mobilní a můžu se téměř bez problémů hýbat. Byla tu pro mě od doby, kdy jsem pořádně neohnula některé prsty, nebo v žádném případě nezvedla ruce nad hlavu,“ napsala Týnuš a popsala důvod, proč se rozhodla ukázat první snímek zraněných rukou. „Takhle teď prostě vypadají moje ruce. Život mi často hází klacky pod nohy a já se ani tentokrát nevzdávám,“ uvedla s tím, že je v péči těch nejlepších lékařů.

Týnuš, držíme palce a brzy se uzdrav!

 

Zdroj: Instagram

Více o Týnuš Třešničkové se dozvíte zde

 

Michaela hejtuje aneb povídání o tom, jak mi řekli, že jsem tlustá

Články, které by tě mohly zajímat