Právě vysíláme

Víme, jak to mají JUSTIN BIEBER a HAILEY BALWDIN s předmanželskou smlouvou. Kdo v případě rozvodu dostane miliony?

3. října 2018 14:10
Víme, jak to mají JUSTIN BIEBER a HAILEY BALWDIN s předmanželskou smlouvou. Kdo v případě rozvodu dostane miliony?

V polovině září jsme vás informovali o tom, že Justin Bieber a jeho přítelknyě Hailey Baldwin se potají vzali v New Yorku. Nyní se na povrch dostávají nové a nové informace o tom, jak vlastně veselka probíhala a zda novomanželé podepsali předmanželskou smlouvu.

Justin a Hailey si řekli své ano v radnici City HallNew Yorku. Svatba byla tajná a věděla o ní jen nejbližší rodina. Oficiální obřad a oslava s přáteli pár však teprve čeká. A ačkoliv média zatím o této události nic neví, americký web TMZ přišel se zajímavou informací.

Podle zdroje ze zpěvákova okolí se novomanželé rozhodli nepodepsat předmanželskou smlouvu. Pokud se tedy Justin a Hailey někdy rozvedou, každý dostane polovinu majetku, který bude kvůli neuzavřené smlouvě jejich společným jměním.

Toto rozhodnutí není v Hollywoodu vůbec běžné. Celebrity s miliony na účtu si většinou chtějí majetek chránit a předmanželská smlouva je pro ně nedílnou součástí sňatku. Jak je ale vidět, JustinHailey zřejmě smýšlejí úplně jinak. Tak doufejme, že jednoho dne nebudou ničeho litovat a my se nedočkáme dalšího boje o peníze.

 

Zdroj: TMZ

Jak vypadali slavní a jejich děti ve stejném věku

Články, které by tě mohly zajímat