Právě vysíláme

Zemřel herec LUKE PERRY známý také jako DYLAN ze seriálu BEVERLY HILLS 902 10

4. března 2019 19:54
Zemřel herec LUKE PERRY známý také jako DYLAN ze seriálu BEVERLY HILLS 902 10

Svět obletěla smutná zpráva. Americký herec Luke Perry (52 let) podlehl silné mrtvici, se kterou byl hospitalizován minulý týden v Kalifornii.

Jeho mluvčí Arnold Robinson to oznámil dnes a dodal, že Perry byl v čase své smrti obklopen rodinou a nejbližšími přáteli. V nemocnici s ním do poslední chvíle byly jeho děti, Jack a Sophie, snoubenka Wendy Madison Bauer, bývalá žena Minnie Sharp a matka Ann Bennett. Nechyběl tu ani Perryho nevlastní otec Steve Bennett a jeho sourozenci Tom PerryAmy Coder.

Herec se poprvé proslavil rolí Dylana v populární seriálu Beverly Hills 902 10, kterou sledovali teenageři po celém světě. Nyní jsme ho mohli sledovat v seriálu Riverdale na Netflixu.

Do nemocnice byl Perry převezen minulý týden ve středu po té, co medici nejprve dorazili do jeho domu v Sherman Oaks v Los Angeles, kde natáčel scény právě pro Riverdale.

Autoři seriálu stejně jako další televizní a filmové osobnosti reagují na smutnou událost na sociálních sítích a shodují se, že přišly o výjimečného přítele.

Luku Perry… Byl jsi veselou a živoucí duší. Budeš nám chybět, ale tvůj odkaz tu s námi bude navždy. Odpočívej v lásce a pokoji, příteli.

Zdroj: bbc.com

Tajemství Meghan Markle o svatebních šatech vás dostane do kolen

Články, které by tě mohly zajímat