Právě vysíláme

Ženě umřel milovaný manžel v Afghánistánu. Po jeho smrti našla v počítači dojemný vzkaz!

4. září 2018 13:10
Ženě umřel milovaný manžel v Afghánistánu. Po jeho smrti našla v počítači dojemný vzkaz!

Americký voják Todd W. Weaver je v armádě už mnoho let a ví, jak moc je toto povolání nebezpečné. Když ho proto povolali do Afghánistánu, nechal v počítači dopis na rozloučenou pro manželku a dceru v případě, že už by se domů nevrátil.

Pár měsíců po odjezdu se rodina dozvěděla strašlivou zprávu. Toddovi nejhorší obavy se vyplnily a v Afghánistánu opravdu zahynul. Jeho žena Emma poté v počítači našla zprávu, která byla adresována jí a dcerušce Kiley.

Drahá Emmo,

jestli čteš tento dopis, znamená to, že jsem se už nevrátil domů a nemohl jsem ti znovu připomenout, jak moc tě miluju. Budu tě milovat už navždycky. I když teď nejsem s tebou, mysli na to, že se na tebe dívám shora. Neodešel jsem a vždycky s tebou budu. Vím, že to pro tebe teď musí být těžké, ale také vím, jak moc jsi silná. Nikdy nezapomeň na to, že Bůh ví, co je pro nás nejlepší a věděl to ještě před tím než jsme se narodili. Stalo se to z nějakého důvodu.

Chci abys věděla, jak moc důležitá pro mě jsi. Nemohl jsem si přát starostlivější, krásnější a milující manželku. Vzpomínky, které jsme spolu sdíleli posledních pár let, jsou ty nejlepší z mého života. I když to vypadá, že můj život byl krátký, žil jsem život, o kterém spoustu lidí jen sní. Vzal jsem si perfektní ženu a mám nádhernou dceru, která mi dělá radost každý den. Měl jsem také dva skvělé psy. Nemohl jsem žádat o nic víc. Pokud jsi smutná, mysli na vzpomínky, které jsme spolu sdíleli. Podívej se na naší dceru a na to, jak je krásná. 

Zůstaň pro ni silná. Připomínej jí jejího tátu a řekni ji, že jsem ji miloval víc než cokoliv na světě. Její narození byl nejlepší den mého života. Byla tou nejlepší věcí, která se mi kdy v životě stala. Její smích reprezentuje všechno to dobré, co je na tomhle světě. 

Řekni jí, že její tatínek je teď v nebi a bude na ní dávat pozor každý den. Miluju tě, Emmo. Ale nikdy se neboj udělat to, co je potřeba, abys byla šťastná. Je hrozně důležité, abys pokračovala ve znovunalezení štěstí ve svém životě. I když si teď myslíš, že je to nemožné, věř. 

Mnohem lepší časy přichazejí a ty a Kiley před sebou máte úžasný život a já jsem moc šťastný, že jsem něco z toho mohl sdílet s vámi. 

Miluju Tě. 

Todd

Drahá Kiley

moje zlatíčko. I když si mě možná nepamatuješ, chci abys věděla, jak moc tě tvůj tatínek miluje. Odešel jsem do Afghánistánu, když ti bylo 9 měsíců. Opustit vás, byla ta nejtěžší věc, kterou jsem kdy v životě musel udělat. Jsi tak jedinečná, moje zlatíčko – jsi opravdový dar od Boha. Nejlepší den v životě pro mě byl ten, kdy ses narodila. Pokaždé, když jsi se na mě usmála, mé srdce pookřálo. Byla jsi můj miláček – můj život nebyl kompletní, dokud jsi se nenarodila. 

Moc se omlouvám za to, že jsem nemohl vidět to, jak vyrůstáš. Ale pamatuj si, tvůj táta není pryč. Jsem v nebi a usmívám se na tebe tam dolů každý den. Máš obrovské štěstí, že máš tak skvělou maminku, která se o tebe stará. Buď na ní hodná a pomáhej jí, kdykoliv budeš moct. Vždycky se před spaním pomodli a buď vděčná za všechna ta požehnání, která máš. Nikdy nezapomeň jak jedinečná a důležitá jsi pro mnoho lidí. Milujeme tě hrozně moc. Když budeš starší a budeš ve škole, dělej to nejlepší, co umíš a uč se hodně o světě, ve kterém žiješ. Vždycky buď milá k ostatním a pomáhej jim. Potom objevíš, že svět bude laskavý i k tobě. Ale když věci nepůjdou podle plánu, nikdy nezapomeň na to, že Bůh ví, co je pro tebe nejlepší a v závěru bude všechno fungovat tak, jak má.

Máš před sebou nádhernou budoucnost. Bav se. Užívej si to. A pamatuj si, že tvůj táta na tebe bude vždycky pyšný a že tě bude vždycky milovat. Jsi a vždycky budeš můj miláček. 

S láskou, 

Tvůj táta

 

Co na dopisy říkáte? Krásné, ale zároveň smutné, že?

Zdroj: artofmanliness.com

Lidi jsou zrůdy! Někdo svázal psovi tlamu a nohy a hodil ho do příkopu zemřít

Články, které by tě mohly zajímat