Chceš pro svou třídu na maturiťák vyhrát kapelu snů, 100 tisíc korun nebo moderátora Evropy 2?

O co hrajeme:

1. místo: vystoupení českého interpreta (kapela, zpěvačka či zpěvák) na maturitním plese – dle termínu plesu třídy a vytíženosti interpretů (výběr interpretů bude třídě navržen pořadatelem)

2. místo: 100 000 Kč na maturitní ples

3. místo: moderace maturitního plesu moderátorem Evropy 2

Nahraj fotku své třídy, zakomponuj do ní jakýmkoliv způsobem logo Evropy 2 a hlasuj!
Ty, tvoji kámoši, kámoši kámošů. Denně může každý z vás poslat 10 hlasů.

Nahrát fotku a hlasovat můžeš od pondělí 22. října do středy 7. listopadu do půlnoci.

Vyhlášení proběhne v pátek 9. listopadu 2018 mezi 15:00 – 18:00 ve vysílání Odpolední show Evropy 2

  

Přihlásit se   Pravidla soutěže

VIII.A, B., Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

C4B Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

E4A - Vojenska střední škola Moravská Třebová

4.B- Gymnázium Písek


4.A - Gymnázium Aloise Jiráska Litomyšl

C4B - Vojenská střední škola MO v Moravské Třebové

C4C Vojenská střední škola v Moravské Třebové

4.B - Střední zdravotnická škola Písek


AD4 - SOŠ a SOU Písek

4BC2 - SPŠCH Pardubice

4.LA SZŠ Ruská

6.F -Gymnázium Písek


A4 SZŠ EA

VIII. A. - Gymnázium Hostivice

Gymnázium Na Vítězné pláni

4.A - Střední zdravotnická škola, České Budějovice


C4A Vojenská SŠ a VOŠ Ministerstva obrany v Moravské Třebové

2 POD - SOŠ Prostějov

4.B Gymnázium Jevíčko

4.TM Střední odborná škola podnikání a obchodu, Prostějov


4.S-Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary

8. A - Gymnázium Nad Kavalírkou

6.F - Gymnázium Chomutov

4.ZT - SOŠ a SZŠ Benešov


8.E, Gymnázium Jírovcova, České Budějovice

4.A - Střední Zdravotnická škola Písek

P4B Euroškola Česká Lípa

4.EI SŠ ZEMĚDĚLSKÁ A POTRAVINÁŘSKÁ, KLATOVY


8.E - Gymnázium Josefa Ressela Chrudim

4.B SŠ Polytechnická Požární ochrana České Budějovice

P-4 SOŠ Veterinární, Mechanizačni ... České Budejovice

4.A Obchodní akademie Beroun


4.ALS - Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Nymburk

Oktáva PSJG

4.A a 4.B EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s. r. o.

Oktáva A Gymnázium Svitvy


ZA4A - SZŠ a VOŠZ Kladno

Oktáva B - Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, p.o.

4.BP Gymnázium Suverenního řádu maltezských rytířů Skuteč

4.A Gymnázium U Libeňského zámku


4.A- TRIVIS - SŠV Karlovy Vary, s.r.o.

4.BP - Střední lesnická škola a střední odborná škola Šluknov

P2 Hotelová škola F. p. Radhoštěm

13A-1st International School of Ostrava


4.M- EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií Poděbrady

4.B Gymnázium U Libeňského zámku

SR4ABC Anglicko-české gymnázium AMAZON

4.D-Anglické gymnázium, SOŠ a VOŠ Pardubice


4.AB Gymnázium Mojmírovo náměstí 10

8.A.- Gymnázium Českolipská, Praha 9

B4.I - SPŠ a VOŠ Písek

4.C - SZeŠ Lanškroun


4.A/4 - Gymnázium Václava Hlavatého Louny

4. O - Zemědělská akademie Hořice

4.ročník - Gymnázium Žatec

4.A - Zemědělská akademie


OID4- STŘEDNÍ ŠKOLA STRÁŽNICE, ÚPRKOVA 1733

8.A a 4.C - Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice

Oktáva - Gymnázium Písnická

E4 - Střední škola zahradnická a technická Litomyšl


G4 + OKTÁVA Gymnázium Dačice

4.A - Gymnázium Arabská

4.B - Gymnázium Postupucká

4.B SŠPgHS Litoměřice


4ZA-Střední zdravotnická škola Jihlava

8.ročník - Taneční konzervatoř hl. m. Prahy

Oktáva - Gymnázium a SOŠ Přelouč

Z4 - Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Blansko


O4 O4T- Střední průmyslová škola textilní Liberec

4.A Gymnázium Písnická Praha 4

4.A - Gymnázium Jiřího z Poděbrad

4.B - Obchodní akademie, Kolín IV, Kutnohorská 41


4.C - Obchodní akademie Česká Lípa

4.G - SŠ Michael reklamní a umělecké tvorby

4.A Obchodní Akademie Liberec Šamánkova 500/1

13.L- Waldorfská škola Příbram