Poslední zastávkou Hanácká vodka Evropa 2 open-air bude ostravské Trojhalí Karolina. Moderátoři Evropy 2 a jejich hosté se v rámci této rádiové roadshow představí v Ostravě vůbec poprvé. Návštěvníky lákají na gigantickou scénu v unikátním a jedinečném prostoru Trojhalí, působivou audiovizuální show, našlapaný program, soutěže a možnost setkat se s nimi tváří v tvář.

S novou deskou vystoupí Xindl X, představí se kapela Eddie Stoilow, se kterou si zabubnoval třeba i brankář Petr Čech, na pódiu vystoupí i jeden z nejvýraznějších českých hip-hopových projektů ATMO music, Verona v novém složení s hitem Complicated a jako speciální host vystoupí LinaKaro, nejnovější objev domácí hudební scény.

Za mixem to rozjedou DJ’s Dance eXXtravaganza: DJ Roxtar, DJ Lafayette, DJ’s Dafonic a moderátoři Evropa 2: Pavel Cejnar, Nasty, Petr Říbal, Ondra Urban.

Ti všichni to společně s vámi rozjedou na nejstylovějším zastřešeném parketu v Ostravě - v Trojhalí Karolina. V unikátním a nezaměnitelném prostoru, který je kombinací ostravského průmyslového dědictví a nové multifunkčnosti, se díky zastřešení můžeme bavit za každého počasí. Původně byly v Trojhalí Karolina stroje a turbíny, v sobotu 22. září ho naplní maXXimum muziky s Evropou 2!

Vstupenku pořídíte v předprodeji za 250 Kč v den konání akce na místě pak za 350 Kč. V prodeji je i limitovaný počet VIP vstupenek za 750 Kč, které vám dají možnost setkat se s moderátory a oblíbenými interprety osobně, užít si výhodnější ceny na VIP baru, výhled z VIP balkónu a vlastní parking. Lístky koupíte v síti Ticketportal, online na www.ticketportal.cz a na obvyklých předprodejích ve vašem městě.

Více informací najdete na www.5promotion.cz a facebooku.

Purespirit párty s Hanáckou vodkou a Evropou 2 dva se blíží!


O zábavu na párty se postarají tanečníci z purespirit dance týmu, kteří zpestří každou párty s Hanáckou vodkou. Nebude chybět ani fotokoutek, ve kterém budeš moct zachytit neopakovatelnou vzpomínku z této akce se svými přáteli.


Na Wall of spirit pak můžeš sledovat fotky, které návštěvníci postnou na Instagramu s hastagem #purespiritparty a na které se může objevit i zrovna ta tvoje! Navíc si budeš moct zasoutěžit o originální a hodnotné ceny od Hanácké vodky.


Tak neváhej a přijď na párty s Hanáckou vodkou, která promění celou párty v čistou radost!

V sobotu 8. září jsme byli v našlapaném Holkově.

Viděli jste moderátory Evropy 2 Petra Říbala, Ondru Urbana a Leoše Mareše.

Vystoupili LinaKaro, Timmy White a kapela Skyline..

Svou DJ show předvedli DJ Michael Burian, DJ Lafayette a DJ´s Dafonic.

Mrkněte do galerie, jak jsme to rozjeli.

V sobotu 23. června jsme byli v Amfiteátru Loket!

Viděli jste moderátory Evropy 2 – Nastyho, Ondru Vodného, Jakuba Štěpána a Lucku Bechynkovou.

Jako speciální host vystoupila česká taneční skupina Skyline.

DJ Roxtar a DJ Lafayette, rezidentní DJ´s pořadu Dance eXXtravaganza, svými vychytanými sety roztančili areál a připravili vrchol večera – holandské hvězdy DJ MOTi a DJ LVNDSCAPE.

Na závěr to rozbalili DJ´s duo Dafonic, další DJ´s legendárního tanečního pořadu Evropy 2.

Mrkněte do galerie ☺

Letošní první zastávka v sobotu 19. května
ve Valech
u Přelouče

se vážně vyvedla.


Mrkni do galerie :)

Podívej se, jak to vypadalo vloni

Mrkněte do galerii z Holkova ☺

Koukněte, jak jsme si to s vámi užili v amfiteátru Loket…

S Tesco Mobile do světa


Tesco Mobile se pyšní pověstí štědrého operátora už nějaký čas, ale v tomhle roce vás opravdu překvapí. Svým zákazníkům letos dopřeje opravdovou dávku štědrosti a umožní jim navštívit metropole po celém světě.

Byli jsme zvyklí, že v soutěžích na sociálních sítích Tesco Mobile rozdává data navíc, různé dárečky, nebo dokonce telefony. Tenhle rok je operátor ještě štědřejší a svým věrným umožní vyhrát výlet do některé ze světových metropolí a splnit si tak jeden ze svých cestovatelských snů.

Prvním navštíveným městem bude Milán, kde si výherkyně (ale samozřejmě i výherce) může vychutnat parádní nákupní jízdu se dvěma letenkami, ubytováním v 5* hotelu a kapesným. Která shopaholička by nejásala?!

A že nezapomínáme ani na rodiny, uvidíte už příští měsíc. Chcete vědět, o co hrajeme? Zatím vám jen malinko našeptáme, že nejedno dětské srdíčko zaplesá, když pohádkový svět plný princů a princezen zázračně ožije. Tak co? Už tušíte, kam výherce s Tesco Mobile pocestuje?

Hlavně nezapomeňte, každý měsíc až do konce roku vám Tesco Mobile přinese jeden tematický výlet, který si můžete užít se svými blízkými. Ať už s sebou do světa vezmete partnera, děti, kamaráda nebo kolegu – s Tesco Mobile zkrátka můžete kamkoliv a s kýmkoliv!

Tak neváhejte a získejte zážitek roku pro sebe a své blízké. Více informací získáte na soutez.tescomobile.cz nebo na facebookové stránce Tesco Mobile ČR.

© 2018 Evropa 2