Jindra Ekl

Jindra Ekl
Jindra Ekl
před 4 hod

IBIZA 2016: Jindra dobyl Atlantis. Podívej se na nejkouzelnější místo na Ibize

I když je Ibiza oblíbená turistická oblast, najdou se tam i úchvatná místa, kam se odváží jen málo lidí. Jedním takovým je i část pobřeží přezdívaná Atlantis. My jsme se tam vydali společně, ale nakonec jsme se tam nedostali, protože cesta tam je opravdu dost náročná a nebezpečná. Jindrovi to ale nedalo a s Randym se tam vypravili znovu. A stálo to za to! Mrkni na tu přírodní nádheru!

Reklama
25.07.2016 16:10

IBIZA 2016: Neuvěříš, co udělala Zorka na Ibize svým kolegům

Crew Evropy 2 ve složení Zorka Hejdová, Petr Říbal, Tomáš Zástěra, Jindra Ekl, Ondra Urban a Katka Říhová to pořádně rozjela na party ostrově Ibiza. Tam všichni odletěli s výherci mega soutěže Evropy 2. Společně pak trávili i poslední večer v hudebním stylu. Na ibizské promenádě se proti sobě postavily totiž dva týmy: Zorka, Petr, Jindra proti obávaným favoritům Tomášovi, Katce a Ondrovi. Úkol byl jasný: zpívat pro kolemjdoucí a vybrat co nejvíce peněz.  Obě skupiny vsadily hlavně na české hity, například od kapely Lucie a zpěváka Valdemara Matušky. Moderátoři a moderátorky Evropy 2 se nebáli ale ani předělávky songu jednoho z nejznámějších Djů světa Aviciiho.

A kdo vybral víc peněz a stal se tak vítězem klání? Těžko říct, Zorka  totiž zakročila a oba dva týmy oškubala o jejich těžce vyzpívané peníze.

„Byl to takový hec. Na Ibize jsme pořád hráli a zpívali, tak jsme si řekli, že zkusíme i něco vydělat,jen tak ze srandy. A ač jsem všechny pro ten fór nejdřív oškubala, pak jsme si vydělaná eura samozřejmě rozdělili a šli na drink,“ směje se Zorka

24.07.2016 14:10

IBIZA 2016: Petr Říbal na Ibize trpěl. Musel se totiž převléct do úchylného převleku

Petr prohrál s Jindrou a Tomem sázku, závod na paddleboardech, takže ho na Ibize čekala převlíkačka do nějakého ujetého kostýmu.

Silonový obleček hipízáka byl tak trest nejen pro něj, ale i pro Zorku, která se s ním vydala na Davida Guettu.

P.S. Záznam z koncertu, kde Petr hraje, je bohužel nepublikovatelný 😀

24.07.2016 12:10

IBIZA 2016: Jindra si zabubnoval se stovkami lidí při západu slunce na pláži. Mrkni na tohle magické místo

Benniras Beach je naprosto kouzelné místo na Ibize, kde se každou neděli odehrává společné bubnování při západu slunce. Zapojit se může kdokoliv.

Náš Jindra si to vyzkoušel a šlo mu to náramně :)

22.07.2016 14:23

IBIZA 2016: Náročný výlet ukázal, jak na tom jsou naši moderátoři s fyzičkou

Naši crew Evropy 2 čekal na Ibize náročný výlet. Kdo ho zvládl a koho naopak síly zradily? :)

A že to bylo opravdu náročné! Tom se na tento výlet připravoval 4 roky 😀 Nakonec ho předběhla nejen Zorka, ale i Káťa!

Zastavili jsme se i v úchvatné jeskyni, kde lidé, kteří se tam dostanou, zanechávají různé talismany, vzkazy a upomínky.

Atlantis jsme nakonec společně nezdolali, ale můžeš se už brzy těšit na další video, kde ho Jindra s naším kameramanem Randym našel. Jindrovi to totiž nedalo a další den se tam vypravil znovu.

21.07.2016 23:18

IBIZA 2016: Speciální Unplugged – No Women No Cry se Zorkou, Petrem, Tomem, Jindrou, Ondrou, Káťou a našimi výherci na pláži

Poslední den na Ibize jsme zakončili společným songem od Boba Marleyho No Women No Cry. Byl to parádní večer, mrkni :)

12.07.2016 17:38

IBIZA 2016: Proměna Toma a Jindry před Ibizou! Co se sebou kluci udělali?

Vyrážíme na Ibizu! Holky se pilně připravují a balí se a kluci si zašli udělat nový sestřih!

A že už to bylo potřeba :) Kluci ale nechtěli do kadeřnictví, chtěli si zkusit pravou mužskou luxusní péči, a tak jsme našli barber shop nejblíž našemu rádiu (Eddie’s Barber) a vypravili se tam společně s naší kamerou.

Co vám budeme povídat, byla to parádička. Kluci se měli jako v bavlnce, ale v takové té pánské a mužné bavlnce a jsou z nich teď fakt vymazlení fešáci :)

Evropa 2 doporučuje všem mužům zkusit!

Tak se posadíme, ne? :)

 

Trošku květáček :)

 

Jindra už chce taky změnu

 

První střihy

 

 

Pánská drbárna :)

 

Ještě vypálíme chloupky z uší

 

A doladíme vousy břitvou

 

Už to budeeeee

 

Jaký to noví pánové! :)

 

Paráda :)

 

07.07.2016 23:10

RFP 2016: Tuhle písničku jste od Alberta z LAKE MALAWI nikdy neslyšeli

Na Rock For People a ve stanu Evropy 2 panovala super nálada a pohoda. A v tom duchu se nesl i tenhle unplugged :)

07.07.2016 17:04

RFP 2016: Co je nového u LAKE MALAWI a jak to mají kluci se stanováním?

Na Rock For People bylo i hodně českých kapel, jako například Lake Malawi. A tak jsme vám kromě zahraničních interpretů vyzpovídali i tuhle naši oblíbenou českou :)

07.07.2016 15:30

RFP 2016: Rozhovor s THE QEMISTS

Partička pověstná neutuchající energií a strhující show. Fúze drum´n´bassu a rockové linky dělá z téhle pětky velmi žádaný artikl.

V minulosti například spolupracovali s Enter Shikari na hitu Take It Back, se kterými se letos vydali na tour, a to již podruhé. Letos na začátku března vydali nové, v pořadí třetí, studiové album Warrior Sound, a to po 6 letech od předchozí úspěšné desky Spirit In The System.

07.07.2016 12:10

AFTERMOVIE z ROCK FOR PEOPLE 2016: Byl to mazec!

Na tomhle fesťáku jsme nemohli chybět! vypravili jsme se s naším moderátorem Jindrou a udělali pár exkluzivních videí. Na našem webu tak najdeš videa z koncertů The Offspring, Bullet For My Valentine, The 1975 a dalších. Koukni určitě i na naší fotogalerii a co určitě stojí za to, tak je móda z RFP :)

05.07.2016 17:40
04.07.2016 16:10

RFP 2016: Speciální stanové Unplugged s MYDY RABYCAD

Buď s námi online na ROCK FOR PEOPLE přes #e2rfp :)

Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.