Reklama

8 věcí, o kterých se lidem nejčastěji zdá a jejich skutečný význam

flying

Petra Obrusníková

Sdílej 0 / 

Sny jsou tajemnou součástí spánku. Někdy jsou strašidelné, jindy zábavné. Některé věci se lidem ve snech neustále opakují. Podle někoho jsou to obyčejné shody náhod, jiní ale naopak tvrdí, že vše má svůj význam. Čemu věříte vy? Zdá se vám pravidelně o něčem konkrétní?

Mrkněte se na 8 věcí, které se lidem nejčastěji sní a jejich skutečný význam. Možná budete velmi překvapeni!

VZNÁŠENÍ SE NEBO LÉTÁNÍ
Létání může souviset s osvobozením se od věcí, které nás metaforicky drželi na uzdě. Nebo také s cílevědomostí a chtíčem dosáhnout něčeho nového a nepoznaného.

NAHÝ NA VEŘEJNOSTI
Může to být spojené se situacemi v našem každodenním životě, například vstup do nové práce nebo vztah, ke kterému zatím nemáme vybudovanou důvěru…

       PRÁZDNÁ MÍSTNOST
Může znamenat objevení něčeho nového, nové vyhlídky do budoucnosti. Nebo naopak také prázdnotu a postrádání něčeho v životě.

     PÁD
Poukazuje na psychické zábrany, velké potíže v mezilidských vztazích. Kdo padá do bezedné hloubky, má strach, že se nepřizpůsobí v novém prostředí, případně se pokládá za přetíženého.  Neměl by se snažit převzít vždy zodpovědnost za všechno a všechny, ale naučit se častěji říkat NE!

       ŘÍZENÍ VOZIDLA
Vozidlo, ať už je jakékoliv, představuje naši schopnost dosáhnout pokroku směrem k našemu cíli. Nedostatečná kontrola nad vozidlem odráží nedostatek kontroly nad skutečným životem.

     
ZTRÁTA ZUBŮ
Ztráta zubů může znamenat nedostatek sebevědomí nebo postrádání něčeho či někoho v našem životě. Tyto sny mohou také postihnout lidi, kteří věří, že přicházejí o krásu, peníze či práci.


UTÍKAT PŘED NĚKÝM
Toto je jeden z nejčastějších snů. Mnozí se domnívají, že je vázaný na problémy, před kterými se snažíme utéct. Pokud utíkáme před osobou, kterou známe, může to znamenat, že se vůči ní snažíme překonat negativní pocity.

       VODA
Voda údajně prezentuje naše vnitřní emoce. Kvalita vody (čistá, zakalená atd.) je ukazovatelem našeho emočního stavu. To platí i v případě, zda je klidná či bouřlivá. Vše vypovídá o našem rozpoložení.

     Zdroj: Noizz.sk

Galerie: Umělec pomocí fotomanipulace zobrazuje své sny

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.