Reklama

FLASHBACKY tohoto týdně tě nastartují na neskutečnou párty! Poslechni si je všechny!

PicMonkey Image

Petra Obrusníková

Sdílej 0 / 

Charles D. Lewis- Soca Dance
Charles D. Lewis je barbadoský muzikant, skladatel, producent a basista, který se proslavil roku 1990 právě singlem “Soca Dance“. Tento hit se stal číslem jedna nejen v USA, ale i v mnoha evropských zemích.

Wet Wet Wet- Love Is All Around
Wet Wet Wet je skotská soft rocková kapela, která vznikla v roce 1982. Jejími členy jsou Marti Pellow, Tommy Cunningham, Graeme Clark a Neil Mitchell. Pátým, neoficiálním členem je Graeme Duffin, je s kapelou již od roku 1983.

Imperio- Nostra Culpa
Imperio je úspěšná rakouská eurodensová skupina. Producent a zakladatel skupiny Norbert Reichart byl vždy fascinovaný starým Římem, a proto nazval skupinu „Imperio“ (Ríše). Jeden z jejich největších hitů se jmenuje Veni Vidi Vici.

INXS- Disappear
INXS byla australská rocková skupina, která vznikla 16. srpna 1977 v Sydney. Původně se skupina jmenovala The Farriss Brothers, v roce 1979 se přejmenovali na INXS.

Jam & Spoon feat. Plavka- Right In The Night
Jam & Spoon byl německý trance projekt z Frankfurtu nad Mohanem. Skupina se skládala z Rolfa Ellmera a Markuse Löffela. První album, Breaks Unit 1 vyšlo v roce 1991 Jejich první mezinárodní a komerční úspěch přišel v roce 1994, se singlem „Right In The Night „.

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.