Reklama

Herci, kteří ztvárnili legendárního Jokera. Který z nich byl nejlepší?

jokerz

Lucie Valentová

Sdílej 0 / 

Není Joker, jako Joker. Tuto roli si mohou zahrát jen ti nejlepší. Podívej se, kdo z herců měl tu čest a zahrál si bláznivou postavu krvelačného zabijáka.

Cesar Romero 

Poznávací znamení Jokera je jeho neodmyslitelný smysl pro humor. Tím se liší od ostatních masových vrahů. To je vlastnost, která Cesarovi nedělala absolutně žádný problém. V roce 1966 byl tento úspěšný herec zařazen do žebříčků nejzápornějších postav v dějinách amerického filmu.

Heath Ledger

Charismatický krasavec si zahrál velmi odlišnou roli, něž na kterou byl zvyklí. Postava Jokera ve filmu Temný Rytíř byla jednou z jeho nejlepších hereckých výkonů. Heath dokonce kvůli roli nevycházel ven a snažil se vžít do role psychopata. Děsivý výraz, dokonalá mimika a dlouhé mastné vlasy dokonale podtrhly jedinečnost této postavy. Po smrti Ledgera bylo velmi těžké najít někoho, kdo by ho nahradil.

Jack Nicholson

Oblíbený herec se snažil co nejvíce napodobit komiksovou postavu Jockera a zvládl to na jedničku. Bláznivý úsměv a rozevlátá gesta k Jackovi prostě patří.

Jared Leto

Nová verze Jokera je zcela odlišná. Psychopatický klaun s vraženými sklony má smysl pro módu. Stylový joker má celé potetované tělo bláznivými kérkami. Nechybí mu samozřejmě zelené vlasy a šílený výraz ve tváři. Jared si zahrál tuto skvělou roli ve filmu Sebevražedný oddíl.

8 celebrit, kterým říkali, že na to nemají, ale ony dokázaly pravý opak

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.