Reklama

Jednou z novinek v EVROPA 2 MUSIC CHART jsou PITBULL feat. J BALVIN & CAMILA CABELLO – Hey Ma

RychleZbesile_banner_720x448

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Série Rychle a zběsile patří k nejpopulárnějším filmovým řadám. Minulý týden se v kinech s Evropou 2 objevilo už 8. pokračování. Film je doplněn i ambiciozním hudebním albem, které čerpá z aktuální obliby hip-hopu.

Deska je přehlídkou toho nejžádanějšího na současné hip-hopové scéně. Migos, Kodak Black, Lil Yachty, Young Thug, Sage The Gemini, Jeremih, Lil Uzi Vert, Kehlani, G-Eazy nebo Travis Scott – ti všichni přispěli na soundtrack, o němž se předpokládá, že bude patřit k nejprodávanějším v roce 2017.

Jednou z písní jsou např. PITBULL feat. J BALVIN & CAMILA CABELLO – Hey Ma, kterou nasazujeme jako druhou novinku do chart tento týden nebo G-EAZY feat. KEHLANI – Good Life, které jsme přidali do playlistu již v sobotu 15. dubna 2017 a kterou v chart také najdete – jako novinku č. 3!

Příznivci série se pochopitelně dočkají oblíbených hrdinů, explozivních akčních scén i divokých automobilových honiček. Na obrovském úspěchu předchozího dílu se podepsala i smrt jednoho z hlavních protagonistů. Herec Paul Walker zemřel při automobilové nehodě a v průběhu natáčení ho musel nahradit jeho bratr. Ústřední skladba See You Again byla pojata jako pocta zesnulému herci a Wiz Khalifa a Charlie Puth se díky tomu dočkali jednoho z nejúspěšnějších singlů roku 2014.

Hlasuj pro Pitbulla, J Balvina a Camilu Cabello v Evropa 2 Music Chart počínaje 20:00 hodinou!

Podpořit můžeš i další interprety z aktuální TOP 20 nebo další 2 novinky:

ALMA – Chasing Highs
G-EAZY feat. KEHLANI – Good Life
ZEDD feat. ALESSIA CARA – Stay

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.