Reklama

LACO ANGYAL změnil opět razantně názor na svou maminku! Co nového jí vzkázal na INSTAGRAMU?

Laco final (1)

barborak

Sdílej 0 / 

Laco Angyal ze SuperStar nepřestává překvapovat! Zatímco ještě minulý týden svou maminku nešetřil tvrdou kritikou, nyní obrátil a pěje na ni jen samou chválu.

Když Laco o své matce promluvil během živého vysílání, řada fanoušků zůstala v šoku. Mladý autor hitu Pošta si totiž nebral žádné servítky a o mamince mluvil jen v negativech. Tvrdil, že se o něj nikdy nestarala, několikrát ho bila, a dokonce má prý i velký problém s alkoholem.

Po zveřejnění videa nastala změna! Čtyři dny poté publikoval Laco na profilu úplně nový obrázek s popiskem, který všechno jeho předešlé tvrzení změnil. „Já to věděl, že nakonec to není tak, jak jsem si myslel. Mámině opravdu stačila změna (být v novém bytě). I když sice nechtěla, ale už je evidována jako uchazeč o zaměstnání. Mami, myslím, že takto budeš postupovat i nadále. Takto si získáš mou důvěru zpět,“ napsal.

ČTĚTE TAKÉ: LACO ANGYAL šokoval fanoušky smutnou zpovědí. Přiznal, jak je to ve skutečnosti s jeho maminkou!

Nyní nastal další zvrat a příběh rodiny rozhodně nekončí. Laco opět zveřejnil fotografii se svou matkou. V popisku se jí ale tentokrát za vše omlouvá. „Musím se pochválit, můj předchozí status o tom, jak se máma snaží si už i najít práci, jsem smazal z toho důvodu, že lidé zde měly rozdílné názory a byly zde menší výměny názorů. Po dnešním dni jsem byl překvapen. Mamina se snaží své chyby eliminovat a funguje to. Takto přes veřejnou síť se ti chci omluvit, že jsem řekl o tobě hodně špatného, ale myslím si, že toto ti promluvilo do duše. Nezbývá mi nic jiného než říct: Vítej v mém novém bytě. Pevně věřím, že se ti bude líbit a dnes ti dám dělat už i klíče! Welcome home!,“ napsal Laco. Konečně to tedy vypadá, že u něj doma je vše v pořádku a maminka se už opravdu dala dohromady. Nebo se snad za pár dní opět dočkáme jiného statusu?

Chcete si připomenout, co všechno původně Laco o své mámě řekl? Mrkněte na záznam jeho live streamu.

 

Zdroj: Instagram

Galerie: Celebrity, které pěkně potrolily své fanoušky

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.