Reklama

Letní kino ŽLUTÉ LÁZNĚ je zpět! Proč bude letošní rok lepší, než kdykoliv jindy?

LetnikinocoverMain

James Cunningham

Sdílej 0 / 

Tradiční velké Letní kino ve Žlutých lázních se vrací! A letos dokonce v lepším, než kdy dřív. Nebude chybět zcela nová konstrukce projekčního plátna, nově nainstalovaná je i zvuková aparatura. Těšit se tedy můžete na fantastickou atmosféru! Další novinkou je počet naplánovaných projekcí, který oproti minulým letům výrazně narostl. Celá akce bude trvat až do září a projekce budou k vidění každé úterý  a sobotu po setmění. V bohaté nabídce filmů se mohou návštěvníci Letního kina těšit na nové trháky i filmovou klasiku.

ČTĚTE TAKÉ: 10 tipů, kde se dá v okolí PRAHY skvěle vykoupat (včetně jedné z nejlepších městských pláží Evropy podle CNN)

Nejbližší projekce:

26. června Sebevražedný oddíl
30. června Jumanji: Vítejte v džungli!
3. července Vražda v Orient expresu
7. července Pelíšky
… další program postupně připravujeme

 

Aktualizovaný přehled najdete na webu Žlutých lázní nebo na našem FB profilu @zlutelazne.

Projekce Letního kina probíhají po celé léto, pravidelně každé úterý a sobotu. Začátky jednotlivých projekcí jsou podle daného období vždy po setmění, kolem 21:30 hod. Evropa 2 je mediálním partnerem akce a proto vás na Letní kino ve Žlutých lázních srdečně zveme!

Areál Žlutých lázní nabízí kompletní servis i pohodlnou atmosféru. Najdete tu bohatý výběr jídel a nápojů, popcorn, zmrzlinu a mnoho dalšího! Kromě toho si můžete na místě objednat i speciální Cinema Piknik
a do areálu můžete přijít i s pejsky, pokud dodržíte základní pravidla.

Pro držitele jakékoliv platné areálové permanentky 2018 je návštěva všech projekcí Letního kina ZDARMA.

 

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.