Reklama

Novinka Evropy 2: ALVARO SOLER – La Cintura

Alvaro Soler 2017_3_Jens Sage

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Song nám rekordních 7 týdnů od května bodoval v naší Evropa 2 Music Chart. A protože si myslíme, že by tento letní hit neměl v playlistu chybět, od soboty 28. července 2018 jsme ho nasadili i do klasických rotací.

Okouzlující španělský zpěvák Alvaro Soler přichází s novým singlem La Cintura, jež pochází z připravovaného alba Mar De Colores, které vyjde v říjnu. „Jsem docela vysoký a hubený a rozhodně nejsem tanečník. Říkal jsem si ale, proč nevyužít svoje nejistoty – konkrétně to, že když tančím, vypadá to směšně – a napsat o tom. Pokud budu upřímný, možná se z toho všeho na konci stane moje síla,” přibližuje Alvaro singl, který v překladu znamená „boky”.

Alvaro Soler si na YouTube za svou kariéru připsal 800 milionů zhlédnutí a 1,7 milionu odběratelů a na Spotify počet streamů přesahuje 350 milionů. Jeho největší hit Sofia se na Spotify dostal do celosvětové Top 100 tabulky, ve 30 zemích světa se v hitparádách umístil v první pětici a v Česku se stal nejhranějším rádiovým hitem. Alvaro byl 27x certifikován zlatým, platinovým a diamantovým a mimo jiné byl třikrát nominovaný na Latinskoamerické Grammy.

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.