Reklama

Novinka Evropy 2: ASBJØRN – Nothing 2 Lose

Asbjorn_28277324_1606568882713636_4523951933590999740_n

Jiří Tayerle Foto: Facebook

Sdílej 0 / 

Kromě hitparády jsme singl nasadili i do našeho playlistu, a to od soboty 19. května 2018.

Dánský zpěvák Asbjørn vydává singl Nothing 2 Lose. Ten je premiérovým songem z připravovaného alba BOY PWR, kterým chce redefinovat svobodu, která přichází právě s popem, vtisknout mu novou tvář a odstranit z něj mužské stereotypy.

BOY PWR oslavuje diverzitu mužství. Chci, aby nám nezáleželo na tom, co je předem definováno jako maskulinita a začali se definovat jako samostatní jedinci. Ženy za tohle bojovaly celé dekády a změnily tak pop a ženskou kulturu obecně. „Girl Power“ mě jakožto chlapce nabíjela, doufám, že „BOY PWR“ udělá to samé pro jiné a zboří stereotypy,“ komentuje desku AsbjørnAsbjørnův sound je popisován jako setkání Backstreet Boys se Spice GirlsDestiny’s Child a Lykke Li.

„Všechno v životě je pop. Popová hudba byla vždycky perfektní cestou, jak vyjádřit silné emoce: o svobodě, rozdílnosti, radosti ze života, lásce, vášni a rovněž o trápení a bolesti. Popová hudba je jedna z nejdůležitějších a nejvlivnějších částí naší kultury,” říká Asbjørn.

Asbjørn již ve třinácti letech na MySpace nasbíral desítky tisíc přehrání u prvního vlastnoručně napsaného songu. Dnes má na kontě miliony zhlédnutí a 40 tisíc odběratelů na YouTube kanále.

Podpoř Asbjørna v Evropa 2 Music Chart!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.