Reklama

Novinka Evropy 2: LIAM PAYNE feat. QUAVO – Strip That Down

Liam Payne_19144025_1380738142023011_5541745709138855572_o

Jiří Tayerle Foto: Facebook

Sdílej 0 / 

Pár týdnů boduje song v Evropa 2 Music Chart, od soboty 30. září 2017 jsme song nasadili i do klasického playlistu.

Poté, co kapela One Direction ohlásila pauzu, většina jejích členů úspěšně rozjela svoji sólovou kariéru. Posledním, na jehož debutový singl si fanoušci museli počkat opravdu dlouho, je Liam Payne. Tento 23letý britský zpěvák a skladatel na přípravách své sólové dráhy pracoval zhruba rok, a tak až dnes představuje svůj debutový singl Strip That Down.

Na písni se jako autor podílel nejen sám Liam, ale vypomohl například i zpěvák Ed Sheeran nebo britský hudebník Steve Mac, který stojí i za mnoha hity Demi LovatoShakiryKelly Clarkson nebo Liamovy domovské kapely One Direction. Příjemný song v sobě jedinečným způsobem kombinuje vlivy klasického popu a r’n’b, jako speciální host se v písni objevuje Quavo, člen aktuálně velmi oblíbené americké hip hopové formace Migos.

„Pracoval jsem opravdu tvrdě ve studiu více než rok a jsem vážně nadšený, že tento nový song mohu sdílet se svými úžasnými fanoušky. Mám za sebou dlouhou cestu od debutu ve One Direction, a doufám, že je bude singl bavit. Rok 2017 pro mě byl doposud velkým rokem a už se těším na to, co přinese jeho zbytek,“ dodává na adresu své novinky sám Liam.

Hlasuj pro Liama Paynea a Quava v Evropa 2 Music Chart!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.