Reklama

Novinka Evropy 2: POST MALONE – Better Now

Post Malone_27973876_1283750568425154_6557566086386913754_n

Jiří Tayerle Foto: Facebook

Sdílej 0 / 

Song jsme nasadili minulý týden jako novinku do Evropa 2 Music Chart. Od soboty 2. června 2018 ho hrajeme i v klasickém air-playi.

Multiplatinový americký rapper, zpěvák a producent Post Malone vydává singl Better Now, který pochází z dlouho očekávaného alba Beerbongs & Bentleys, jehož vydání je prozatím jednou z největších událostí letošního roku. V první dny vydání se pět tracků z desky dostalo na Spotify mezi deset nejposlouchanějších skladeb v žebříčku Top 50 Global. Právě Better Now tento žebříček momentálně suverénně vede, stejně jako jeho českou verzi. V neposlední řadě se singl stal součástí více jak tisíce Spotify playlistů a debutoval na první příčce například v Británii, Austrálii, Belgii a bezpočtu dalších zemí.

Na desce Beerbongs & Bentleys se nachází rovněž megahit Rockstar, na kterém hostuje 21 Savage, a který si na YouTube připsal přes půl miliardy zhlédnutí, streamů má přes jednu miliardu, v hitparádách po celém světě si několik týdnů držel suverénně první místo a na Spotify se stal songem, který se držel nejdéle v historii na první příčce tabulky Spotify Global, a to nepřetržitě 114.  Na albu dále hostují například Ty Dolla $ign v již dříve vydaném hitu PsychoNicki Minaj v songu Ball For Me nebo G–Eazy v tracku Same Bitches.

Post Malone na letošních Billboard Music Awards získal neuvěřitelných 13 nominací, mezi nimi například v kategoriích Top Male ArtistTop Rap ArtistTop Billboard 200 Album nebo Top Streaming Song.

Hlasuj pro Post Malonea v Evropa 2 Music Chart!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.