Reklama

PENNY z Teorie Velkého třesku je vdanou paní! Kterému fešákovi řekla své ano?

penny final

barborak

Sdílej 0 / 

Pokud rádi sledujete seriál Teorie Velkého třesku, herečku Kalye Cuoco určitě moc dobře znáte. Roli sarkastické Penny hraje už pěknou řádku let a díky ní je i populární po celém světě. V soukromí to však Kalye příliš lehké nikdy neměla. Tedy až doposud!

Blonďatou herečku vždy trápili převážně muži.  Její první manželství s tenistou Ryanem Sweettingem skončilo rozvodem a už to vypadalo, že Kalye k oltáři nikdy nevkročí. Nyní je však všechno jinak a z krásky je opět vdaná paní!

Kylie se o víkendu provdala za svého přítele Karla Cooka. S blonďatým sympaťákem chodila přes rok a skvěle jim to klape. Mimo toho, že je Karl synem  amerického miliardáře Scotta Cooka, je to i  profesionální jezdec na koních. A právě tato zvířata zbožňuje i samotná herečka, takže vážně nehrozí, že by si novomanželé spolu nerozuměli.

ČTĚTE TAKÉ: JUSTIN BIEBER odcestoval se svou přítelkyní SELENOU GOMEZ na Jamajku. Čeká je tam svatba!!!

Obřad se konal v San Diegu a samozřejmě na něm nechyběli ani herci z Teorie Velkého třesku. Kylie přišli pogratulovat Mayim Bialik, představitelka Amy i Johnny Galecki, který v seriálu ztvárňuje Leonarda.

Jak svatba vypadala? Pro jaké šaty se Kalye rozhodla? Na to se podívejte v naší galerii.

Zobrazit Galerii
Zobrazit Galerii

 

Zdroj: DailyMail

Galerie: Konečně pravda! Módní společnost zveřejnila, jak vypadají modelky před úpravami ve Photoshopu

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.