Reklama

Představujeme novinky a klipy EVROPA 2 MUSIC CHART: FLO RIDA, ARIANA GRANDE, NICKY BLITZ a CHARLIE PUTH & KEHLANI

FloRidafinal

Jiří Tayerle

Sdílej 0 / 

Novinka č. 1: FLO RIDA – Dancer
O songu se dočteš v sekci Muzika.

 

Novinka č. 2: ARIANA GRANDE – No Tears Left To Cry z alba Sweetener
Jedna z celosvětově nejpopulárnějších zpěvaček Ariana Grande vydává singl No Tears Left To Cry, který pochází z připravovaného vysoce očekávaného alba Sweetener. Singl produkoval Max Martin, který v minulosti spolupracoval například s Katy PerryTaylor SwiftP!nk nebo Adele. Videoklip k singlu zase režíroval držitel Grammy Dave Meyers, který má na svědomí některé klipy Kendricka LamaraKaty Perry nebo Camily Cabello.

Díky silnému hlasu a dechberoucímu rozsahu se z Ariany Grande stal jeden z nejúspěšnějších interpretů dneška. Ve svých 24 letech vydala třikrát album, které bylo certifikováno platinovým, připsala si celkem 18 miliard streamů, byla čtyřikrát nominovaná na Grammy a osm jejích songů se umístilo v Top 10 tabulce Billboard Hot 100.

 

Novinka č. 3: NICKY BLITZ – Dynamite (Vice & DJ Spider Remix)

 

Novinka č. 4: CHARLIE PUTH feat. KEHLANI – Done For Me z alba Voicenotes
Desku Voicenotes předznamenaly písně Attention a How Long, s oběma se dostal Charlie Puth na vrcholky hitparád v mnoha zemích světa včetně Čech a Slovenska.

Všechny skladby z alba si Charlie Puth napsal a produkoval sám, v tomto ohledu by mezi mladými čistokrevně popovými interprety hledal těžko srovnání. Nejnověji kolekci Voicenotes propaguje singlem Done For Me, v němž mu dělá partnerku zpěvačka Kehlani.

 

Hlasovat můžeš 1x denně pro kteroukoliv z novinek nebo pro songy z aktuální TOP 20 počínaje dnešní 20:00 hodinou!

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.