Reklama

Remix songu Hell.o od Lenny tě dostane hned při pondělku do top nálady! A kdo za ním stojí? To budeš koukat!

Lenny_@Matúš Tóth

Redakce

Sdílej 0 / 

Zpěvačka Lenny uspořádala mezi mladými producenty soutěž o nejlepší remix hitu Hell.o. Poslechněte si, jak zní vítězná píseň od mladého hudebníka, který je se svoji skupinou nominovaný na Objev roku.

 

Nadaná písničkářka Lenny, jež se svým debutovým albem Hearts nadchla širokou veřejnost a posbírala nejvíc nominací (album roku, zpěvačka roku, píseň a videoklip roku) v prestižních Hudebních cenách Anděl, už za pár dní ukončí své druhé turné po ČR. Na poslední zastávky v Klatovech a Táboře ještě pár vstupenek zbývá.  Vedle toho vyhlásila soutěž o nejlepší remix zatím svého největšího hitu Hell.o, do které se pod přezdívkou Johny Rainbow přihlásil i talentovaný Honza Balcárek ze skupiny Light & Love, která je rovněž nominovaná v Hudebních cenách Anděl v kategorii Objev roku.

„Smyslem soutěže bylo vybrat nejlepší remix Hell.o od lidí, kteří o to budou mít skutečný zájem a budou do práce kreativně zapálení. Hrozně moc mě bavila představa toho, že někde venku jsou mladí šikovní lidé, kteří by si chtěli podobnou práci vyzkoušeta stačilo dát jim tu příležitost. Johny mě zaujal na první dobrou a doufám, že se bude jeho verze písně líbit i mým fanouškům,“ říká Lenny.

Autorská skladba Hell.o z alba Hearts je oblíbeným hitem nejen v České republice, ale slaví úspěch i v Itálii, kde se několik týdnů držela v žebříčku v TOP 10 v nejposlouchanějších italských rádiích. Videoklip má již přes 3 miliony zhlédnutí na YouTube a Lenny skladbu představila také naživo v jedné z nejoblíbenějších a nejsledovanějších italských talk show Che Tempo Che Fa, kde se v minulosti objevili např. Adele či U2.

Koncem loňského roku Lenny uspořádala na svém facebookovém profilu soutěž o nejlepší remix skladby Hell.o. Soutěž, jež mezi mladými hudebníky vzbudila velkou pozornost, přinesla desítky různých verzí chytlavé písničky. Vítězem se nakonec stal Honza Balcárek z dua Light & Love, který vystupuje pod přezdívkou Johny Rainbow. A v minulosti zremixoval např. skladbu Srdcebeat kapely Kryštof.

„Nejsem moc příznivcem soutěží, ale možnost zremixovat Hell.o od Lenny mě nadchla. Ta píseň je skvělá a cítil jsem, že mě to bude bavit, což je pro mě vždycky nejdůležitější. Z vítězství mám samozřejmě radost a doufám že se bude remix líbit!“ říká mladý muzikant.

Vedle remixu od Johny Rainbow Lenny dala příležitost i dalším mladým producentům, mezi něž patří projekt Zayday a producenti Lukas Landa a Morgian. Remix skladby Hell.o ve čtyřech různých verzích vyjde digitálně, a to celosvětově, již za několik týdnů.

HEARTS TOUR 2017

22.3.2017 KLATOVY – KD KLATOVY

25.3.2017 TÁBOR – KLUB MILENIUM

Vstupenky pořídíte v síti TicketPortal zde: bit.ly/heartstour2017

zdroj foto: Matúš Tóth

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.