Reklama

Rodina se rozhodla, že bude hubnout společně. Po 6 měsících došlo u všech k neuvěřitelné proměně

hubnutí final

barborak

Sdílej 0 / 

Hubnutí je obtížné nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické. Čínský fotograf se proto rozhodl, že bude shazovat kila společně s celou svou rodinou. Podpory totiž není nikdy dost.

Vše začalo, když se rodiče 32letého Jesseho přistěhovali k němu a k jeho těhotné manželce, aby nastávajícím rodičům pomohli s přípravami okolo miminka. Když Jesse začal znovu bydlet se svým otcem, po čase si začal čím dál více všímat jeho rostoucího břicha, které pravděpodobně vzniklo z pití piva a neustálého válení u televize.

Jesse proto svého otce přemluvil, aby začal cvičit a shodil pár kil. A aby mu to lépe šlo, začal hubnout s ním. Později se k mužům přidal zbytek rodiny a hubla i Jesseho maminka a manželka, které se to po porodu chlapečka náramně šiklo.

Po šesti měsících tvrdé dřiny se rodina neuvěřitelně proměnila. Všichni zhubli několik kil a jejich nepěkné faldíky se proměnily ve svaly. Největší změnou prošel Jesseho otec, kterého úbytek na váze neuvěřitelně omladil a muž se nyní pyšní tělem, které by mu mohl každý dvacetiletý kluk.

Zobrazit Galerii
Zobrazit Galerii

 

Zdroj: BoredPanda

Káčin zápisník: Předsevzetí jsou na nic, pojďme raději trochu bilancovat

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.